Zavřít

Výtvarné potřeby 

Sháníte výtvarné potřeby pro děti do školy nebo pro svou vlastní potřebu? V naší široké nabídce naleznete kvalitní výtvarné potřeby pro různé výtvarné techniky značek STABILO a KOHINOOR.

Pastelky STABILO a KOH-I-NOOR

Trojhranné pastelky STABILOakvarelové pastelky KOHINOOR – umělecké pastelky, kterými byly kresleny všechny knihy pro děti edice Pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline.

Lámou se Vašemu dítěti pastelky jedna za druhou? Strouháte denně pastelky minimálně čtvrt hodiny? Je to zbytečné!

 

  • S Předškolákovými týdeníčky uvnitř

  Balíček obsahuje: jedinečnou ucelenou předškolní přípravu Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky, abecední karty Písmenkové kartičky, sexuální výchovu pro nejmenší Jak děti přicházejí na svět, Ergotužka se zářezy 3 ks v barvě petrolejové nebo zelené podle aktuální dostupnosti, Ergonomické pastelky STABILO 12 ks, Lepidlo Linex, Nůžky K-I-N, Ořezávátko...

  1 659 Kč
  Koupit
  • Moje první kreslení

  Balíček obsahuje: Fixy STABILO Trio Scribbi 8 ks a Pastelko-vodovko-voskovky Woody 6ks + ořezávátko.

  559 Kč -3% 578 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  1 199 Kč 1 252 Kč
  • Moje první psaní a kreslení

  Balíček obsahuje: Ergotužka se zářezy 3 ks v barvě petrolejové nebo zelené podle aktuální dostupnosti, Ergotužka STABILO Easyergo 3.15, Náhradní tuhy STABILO EASYergo 3.15, Ořezávátko Easy Sharpener, Ergonomické pastelky STABILO 12 ks, Fixy STABILO Trio Scribbi 12 ks.

  1 199 Kč -4% 1 252 Kč
  Koupit
  Sleva!
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada modelíny Jumping Clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Modelína je velmi lehká a nadýchaná, proto má Jumping Clay až 3x větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  149 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Jumping Clay je velmi lehká a nadýchaná. Má několikanásobně větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  359 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  + kniha o modelování + formičky + náhradní kelímkySada je dodávaná v praktické plastové aktovce s držadlem. S touto sadou může každý školák modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem.

  689 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  JumpingBubbles neboli "bublinky" je modelovací hmota skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně lepí na hladkém i hrubém povrchu, takže s ní lehce obalíte sklenice, polystyrénové koule či vejce, dřevěné polotovary apod. Bublinky se mohou míchat s ostatními barvami modelíny Jumping Clay a docílit tak požadované barvy a hlavně zajímavého efektu!...

  75 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  + papírový rámečekKonečně můžete mít otisk ručičky či nožičky svého miminka jednoduše, rychle a bez upatlání. Krásná památka, která udělá radost jak rodičům tak i babičkám. Otisknout můžete i tlapku svého pejska či kočičky. V sadě naleznete modelovací hmotu v barvě světle šedého kamene i rámeček k uložení otisku. Procesem vás provede přiložený obrázkový...

  169 Kč
  Koupit
  • Nevysychající vláknový fix

  Představujeme vláknový fix STABILO power a power max pro nadané malé umělce. Fixy mají medium hrot  a snadno pratelnou náplň, která vydrží bez víčka až 8 týdnu, aniž by vyschla. Ano, osm dlouhých týdnů máte čas na nalezení víčka!

  99 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada obsahuje 6 kelímků s hmotou po 30 g, 3 sáčky po 18 g, 2 vykrajovátka, multifunkční tvořítko "Pinocchio" 5v1 a obrázkový návod k modelování jednoduchých figurek. Modelíny je dostatek i pro menší skupinku dětí, proto je vhodná i pro školky. Ideální dárek pro tvořivé kluky a holky od 3 let (s pomocí rodičů) nebo od 5-6 let samostatně.

  529 Kč
  Koupit
Zobrazeno 37 – 46 z 46 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: