Ergonomické pastelky STABILO® Levák

5/5
(Hodnotilo 1)

Pastelky se speciálními výřezy pro neklouzavý úchop prstů.

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 419 Kč

ks

Ergonomické pastelky STABILO jsou první ergonomicky tvarované pastelky.

Speciálně ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivní správný úchop jsou ideální pro první dětské obrázky. K dispozici v 6 nebo 12 zářivých barvách pro ty nejkrásnější obrázky!

EASYcolors naučí děti hravou formou správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky zvlášť pro praváky a leváky byly vyvinuté pomocí odborníků pro předškolní a školní děti.

Zvlášť pro praváky i pro leváky.

Balení po 6 nebo 12 ks pastelek v praktickém uzavíratelném pouzdře. Pouzdro obsahuje uzavíratelnou zarážku, aby tužky nevypadly (nejmenší šipka). Balení s 12 pastelkami obsahuje navíc ergonomicky tvarované ořezávátko zvlášť pro leváky a praváky.

pastelky.jpg

Na každé pastelce je štítek na jméno (nejdelší šipka), i když takto originální pastelky asi hned tak někdo další ve třídě mít nebude :-).

Pastelky jsou vyrobeny z PEFC certifikovaného dřeva. PEFC certifikát zaručuje, že použité dřevo pochází z ekologického a trvale udržitelného lesního hospodářství.

30. 3. 2020
Ověřený nákup

Vývorné ergonomické pastelky se zářezy, co opravdu vydrží

Nejlepší pastelky pro děti a to ne jen díky jejich ergonomickému tvaru a zářezy, nelámou se, dlouho vydrží. Mnohem lepší a kvalitnější než jejich užší typ Stabilo pastelky Trio bez zářezů, které se hodně lámou, jak při kreslení, tak při ořezávání a po 2 týdnech je můžete vyhodit. Tyto silnější pastelky se zářezy jsou tak odolné, že velmi dlouho vydrží. Děti je používají celý 1. i 2.stupeň základní školy. Já sama je používám v dospělosti, když je třeba a to nejsem levák a nepotřebuji ergonomický tvar. Jsou opravdu kvalitní i bez těchto přídavných prvků. Pro děti před nástupem do školy výborný přídavný prvek, kdy se děti naučí správný úchop, i levákovi se zpocenou rukou se daří v zářezu udržet pastelku na správném místě.


    Mohlo by vás zajímat

    Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

    Naše další projekty: