3 knížky sexuální výchovy Jany Martincové

5/5
(Hodnotilo 1)
Set publikací obsahuje knihu Jak děti přicházejí na svět, Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví a Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex.

Více informací

Skladem > 5 ks

Jsme vydavatelem

CENA: 750 Kč

ks

banner-pruzkum.jpg

Proto vybavte své děti knihou sexuální výchovy a předběhněte internet a spolužáky:

Jak děti přicházejí na svět

Kniha Jak děti přicházejí na svět je skutečným rozhovorem s 5letým dítětem, synem autorky a odpovídá na tyto první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o tom, jak přišly na svět, do 6 let. 

Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví

Průvodce moderní dospívající dívky. „O všem, co chci, aby věděla moje dcera,“ sděluje lékařka Jana Martincová, která se více než 25 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny. Nejlépe k 11. narozeninám.

Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex

Jak z kluka vyrůst ve skutečného muže! Ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky. Nejvhodnější ve věku 11-13 let.

Jak z kluka vyrůst ve skutečného muže! Ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky. Nejvhodnější ve věku 11-13 let.

Při koupi setu ušetříte 147 Kč!

Video s výsledky sexuálního průzkumu

3. 9. 2021
Ověřený nákup

3 sexuální knížky pro děti

Zatím jsme četli jen první knížku pro nejmenší a ta je skvělá. Děti se nasmějí a mají všetečné otázky 😉. Obzvlášť dcerka.


    Mohlo by vás zajímat

    Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

    Naše další projekty: