Set dětských knížek 2-5 let

0/5
(Hodnotilo 0)
Oblíbený set dětských knížek 2-5 let obsahuje publikace: Říkačky pro chytré hlavičky, Jak děti přicházejí na svět a Písmenkové kartičky.

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 679 Kč

ks

Říkačky pro chytré hlavičky

Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

Jak děti přicházejí na svět

Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše?

Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky

112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

Při koupi setu ušetříte 123 Kč!

Mohlo by vás zajímat

    • Pro předškolní děti

    První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu –⁠ 4 publikace, zejména vývojově sestavená grafomotorika, které je věnován celý sešit Jízda tužkou, aby si dítě uvolnilo ruku pro budoucí psaní. Nechybí ani motivační prvek –⁠ nálepky s obrovskou kosmickou mapou. Zatím nepřekonaný koncept pravidelné, systematické celoroční přípravy...

    444 Kč
    Koupit

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: