Ergonomické pastelky STABILO® EASYcolors Pravák

5/5
(Hodnotilo 3)

Pastelky se speciálními výřezy pro neklouzavý úchop prstů.

Více informací

Skladem

CENA: 379 Kč

ks

Ergonomické pastelky STABILO EASYcolors jsou první ergonomicky tvarované pastelky.

Speciálně ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivní správný úchop jsou ideální pro první dětské obrázky. K dispozici v 6 nebo 12 zářivých barvách pro ty nejkrásnější obrázky!

EASYcolors naučí děti hravou formou správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky zvlášť pro praváky a leváky byly vyvinuté pomocí odborníků pro předškolní a školní děti.

Zvlášť pro praváky i pro leváky.

Balení po 6 nebo 12 ks pastelek v praktickém uzavíratelném pouzdře. Pouzdro obsahuje uzavíratelnou zarážku, aby tužky nevypadly (nejmenší šipka). Balení s 12 pastelkami obsahuje navíc ergonomicky tvarované ořezávátko zvlášť pro leváky a praváky.

Na každé pastelce je štítek na jméno (nejdelší šipka), i když takto originální pastelky asi hned tak někdo další ve třídě mít nebude :-).

Pastelky jsou vyrobeny z PEFC certifikovaného dřeva. PEFC certifikát zaručuje, že použité dřevo pochází z ekologického a trvale udržitelného lesního hospodářství.

30. 3. 2020

Top

Nejlepší pastelky, jaké jsme měli. Krásně se drží, dobře se ořezávají a barvy jsou perfektně syté narozdíl od jiných pastelek.


30. 3. 2020

Ergonomické Stabilo pastelky EASYcolors

Ergonomické pastelky Stabilo silné se zářezy pro leváky a praváky, někdy prodávané jako EASYcolors jsou nejlepšími pastelkami pro děti v jakémkoliv věku. U všech 3 dětí se mi osvědčily. Pokoušela jsem se z finančních důvodů přejít už na jiný typ Stabilo pastelky, užší bez zářezů, prodávané s podtitulkem jako Trio, ale ačkoliv se u nich udává, že jsou nelámavé a dlouho vydrží, tak je to přesně naopak, alespoň z naší zkušenosti. Ty užší pastelky Stabilo bez zářezů se tak moc lámou, že dětem vydrží pastelka max. na 2 týdny, protože se neustále láme a láme, jak při kreslení, tak při ořezávání. To mne přinutilo opět začít kupovat Stabilo silnější pastelky se zářezy, tzv. EASYcolours a ty se vůbec nelámou a vydrží dlouho. Jsou sice dražší, ale ve výsledku vydrží tak dlouho, že ta jejich levnější užší varianta vyjde mnohem dráž a děti hlavně otráví neustále je ořezávat kvůli jejich lámavosti.


8. 1. 2020

Super

Skvělé pastelky, nelámou se při krouhání, krásně syté barvy, na správný úchop skvělé... a s ořezávátkem s tou nádobkou bezkonkurenční....


Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

 • Rychlý náhled
  399,00 Kč 449,00 Kč
  • Pro předškolní děti

  První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!ZDARMA bonusové PDF s dalšími aktivitami, videi a radami pro vedení předškoláka pouze u nás!

  399 Kč -11% 449 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  229,00 Kč 299,00 Kč
  • Sexuální výchova pro nejmenší

  Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše?Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

  229 Kč -23% 299 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  129,00 Kč 169,00 Kč
  • Slovní zásoba / hláskování

  112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

  129 Kč -23% 169 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 394,00 Kč
  • Říkanky pro děti 2-5 let

  Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

  269 Kč -32% 394 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  299,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající dívky

  Průvodce moderní dospívající dívky. O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

  299 Kč -31% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  299,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající kluky

  Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

  299 Kč -31% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  1 899,00 Kč 2 172,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací obsahuje všech osm autorských knih vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky, Co se od kamarádek nedozvíš, Desatero pro kluky, Zdravé těhotenství a Žena po 40.

  1 899 Kč -13% 2 172 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  949,00 Kč 1 026,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny autorské knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky a Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.

  949 Kč -7% 1 026 Kč
  Koupit
  Sleva!

Naše další projekty: