Ergonomické pastelky STABILO® EASYcolors Pravák

5/5
(Hodnotilo 3)

Pastelky se speciálními výřezy pro neklouzavý úchop prstů.

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 419 Kč

ks

Ergonomické pastelky STABILO EASYcolors jsou první ergonomicky tvarované pastelky.

Speciálně ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivní správný úchop jsou ideální pro první dětské obrázky. K dispozici v 6 nebo 12 zářivých barvách pro ty nejkrásnější obrázky!

EASYcolors naučí děti hravou formou správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky zvlášť pro praváky a leváky byly vyvinuté pomocí odborníků pro předškolní a školní děti.

Zvlášť pro praváky i pro leváky.

Balení po 6 nebo 12 ks pastelek v praktickém uzavíratelném pouzdře. Pouzdro obsahuje uzavíratelnou zarážku, aby tužky nevypadly (nejmenší šipka). Balení s 12 pastelkami obsahuje navíc ergonomicky tvarované ořezávátko zvlášť pro leváky a praváky.

Na každé pastelce je štítek na jméno (nejdelší šipka), i když takto originální pastelky asi hned tak někdo další ve třídě mít nebude :-).

Pastelky jsou vyrobeny z PEFC certifikovaného dřeva. PEFC certifikát zaručuje, že použité dřevo pochází z ekologického a trvale udržitelného lesního hospodářství.

30. 3. 2020
Ověřený nákup

Top

Nejlepší pastelky, jaké jsme měli. Krásně se drží, dobře se ořezávají a barvy jsou perfektně syté narozdíl od jiných pastelek.


  30. 3. 2020
  Ověřený nákup

  Ergonomické Stabilo pastelky EASYcolors

  Ergonomické pastelky Stabilo silné se zářezy pro leváky a praváky, někdy prodávané jako EASYcolors jsou nejlepšími pastelkami pro děti v jakémkoliv věku. U všech 3 dětí se mi osvědčily. Pokoušela jsem se z finančních důvodů přejít už na jiný typ Stabilo pastelky, užší bez zářezů, prodávané s podtitulkem jako Trio, ale ačkoliv se u nich udává, že jsou nelámavé a dlouho vydrží, tak je to přesně naopak, alespoň z naší zkušenosti. Ty užší pastelky Stabilo bez zářezů se tak moc lámou, že dětem vydrží pastelka max. na 2 týdny, protože se neustále láme a láme, jak při kreslení, tak při ořezávání. To mne přinutilo opět začít kupovat Stabilo silnější pastelky se zářezy, tzv. EASYcolours a ty se vůbec nelámou a vydrží dlouho. Jsou sice dražší, ale ve výsledku vydrží tak dlouho, že ta jejich levnější užší varianta vyjde mnohem dráž a děti hlavně otráví neustále je ořezávat kvůli jejich lámavosti.


   8. 1. 2020
   Neověřený nákup

   Super

   Skvělé pastelky, nelámou se při krouhání, krásně syté barvy, na správný úchop skvělé... a s ořezávátkem s tou nádobkou bezkonkurenční....


    Mohlo by vás zajímat

    Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

    Naše další projekty: