Set 5 dětských knížek Pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline

5/5
(Hodnotilo 2)
Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky a Přísloví a hříčky pro chytré hlavičky s pexesem.

Více informací

Skladem > 5 ks

Jsme vydavatelem

CENA: 1 425 Kč

ks

Originální vzdělávací knížky, u kterých budete zírat nad pokroky svých dětí. Děti baví a vzdělávají je.

Při koupi setu ušetříte 200 Kč!

V setu, který mimo akce vychází o 200 Kč levněji než jednotlivě objednané knížky, najdete všechny knihy pro děti vydavatelství Babyonline:

1200px_VICE O JANE_KNIHY_PROCHYTREHLAVIC

Knížky vydavatelství Babyonline pro 2-5leté děti

Jak správně pracovat s předškolákem, aby byl úspěch ve škole i v životě zaručen?


1200px_VICE O JANE_KNIHY_PROCHYTREHLAVIC

Ohlasy na set 4 dětských knížek Pro chytré hlavičky:

Dobrý den děkuji, teď jsem objednávala jen pastelky a psací potřeby, budeme mít prvňačka, nicméně publikace od vás mám již několik let (kupovala jsem tehdy na veletrhu v Brně) a vřele doporučuji dál, díky Předškolákovým týdeníčkům jsou děti skvěle připravené do školky i do školy a každý se ptá, jak to, že toho tolik umí. :-) Díky vám za to, co děláte a jen tak dál! :-) Hodně úspěchů a radostné Velikonoce! :-) S pozdravem Veronika Kratochvílová

30. 4. 2020
Ověřený nákup

Velký pomocník pro naši předškolačku

Pracovní sešity jsou navrženy tak, aby se přeškoláček v průběhu celého předškolního roku systematicky připravoval na všechny oblasti, které by měl jako přeškolák znát. My jsme se bohužel k sešitům dostaly až na začátku jara, ale o to s větší intenzitou jsme se pustily do plnění jednotlivých úkolů. Je pro mne zajímavé vidět, jaké oblasti dceři nedělají problém a naopak si uvědomit, kde je potřeba zabrat více. Doporučuju kouknout i na související videa a zkontrolovat správné držení tužky, sezení u stolu apod. Věřím, že vyplňování jednolivých úkolů vede i k vybudování dobrého studijního návyku a domací úkoly, tak nebudou pro naši prvňačku problémem.


  8. 4. 2020
  Ověřený nákup

  Výborné publikace

  Komplet knížek je skvělá volba pro děti předškolního věku. Říkačky napomáhají rozvíjet rytmizaci řeči, Kartičky s abecedou jsou skvělé na rozvoj slovní zásoby, předčtenářské dovednosti - určování hlásky na začátku slova, na konci slova, vytleskávání slabik. Také skvěle poslouží k procvičení paměti, logického myšlení - třídění atd. Kniha Jak děti přicházejí na svět je výborně napsaná pro malé děti, myslím, že obrázky nikoho neurazí. No a Předškolákovy týdeníčky jsou ucelená publikace sešitů, díky kterým dítě procvičí všechny oblasti, které bude potřebovat při nástupu do školního vzdělávání. Syna sešity velmi baví, do školy sice v září nenastoupí - odklad z logopedického důvodu, ale zřejmě po prázdninách koupíme tyto týdeníčky znovu. V sešitech je spousta úkolů a určitě se k nim syn rád vrátí. Velmi ho baví motivační mapa se samolepkami.


   Mohlo by vás zajímat

   Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

   Naše další projekty: