Balíčky 

Balíčky pro nejmenší děti, předškoláky a školáky

Výhodné balíčky školních, psacích a výtvarných potřeb jsou určeny pro nejmenší děti, předškoláky, prvňáčky, ale i další školáky. Zakupte si výhodný balíček místo jednotlivých položek, kde jsme pro vás vybrali ty nejkvalitnější potřeby!

Číst dále >

Pro nejmenší od 2 let (někdy již od 1 roku)

Úplně první sada kreslících potřeb je zhruba pro děti od 1 roku a volíme silné pastelky Woody, které jsou pastelko-vodovko-voskovky. Dá se s nimi kreslit na sklo i na obličej. Vodovkami se stanou, když se následně roztetřou štětcem. U těchto dětí můžeme přidat rovněž interaktivní knížku říkanek Říkačky pro chytré hlavičky a k jejich vyplnění je pak vhodné pořídit ergonomické zářezové pastelky a případně zářezové tužky.

Pro předškoláky

Pro předškoláka zhruba od 5ti let volíme erogomickou tužku s trojhranným úchopem, k tomu náplně, následně výřezové tužky a ergonomické zářezové pastelky. Je možné přidat i fixy se zasouvacím hrotem, které naučí dítě netlačit, protože když dítě tlačí, tak se mu hrot zastrčí a fix nepíše. Čili dítě se učí opravdu citlivě používat psací náčiní. K tomu je možné přidat knížku Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky s Písmenkovými kartičkami.

Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: