Kurzy 

Kurzy

Milé maminky, milí tatínkové, milé paní učitelky a milí páni učitelé, vážené dámy a pánové, dovolte, abych vás přivítala na prezentaci s názvem Předškolní příprava v rodině a v MŠ.

Jmenuji se Jana Martincová, a ač jsem lékařka, zabývám se vzděláváním, hlavně tím zdravotnickým, ale naší doménou je i předškolní příprava. Ráda bych vám dnes předala své know-how, které jsem získala v oblasti předškolní přípravy, a to z trochu jiného přístupu, z pozice edukovaného rodiče. Také se vám pokusím přiblížit, proč by měla probíhat předškolní příprava nejen ve školce, ale i v rodině. Jak obrovským vkladem do vývoje dítěte je právě předškolní příprava. Zazní několik pádných argumentů, proč ani já bych již předškolní přípravu nikdy u dítěte „neodflákla“.

Koupit sadu videí na dobu:
  • 1 měsíc za 299 Kč
  • 18 měsíců za 499 Kč
  • 5 let za 999 Kč
Pro přehrávání našich kurzů je nutné být přihlášen. Po zakoupení kurzů Vám přijdou přihlašovací údaje a po úspěšném vyřízení objednávky se kurzy na této stránce odemknou a můžete si kurzy dle libosti přehrát. V případě platby kartou jste automaticky přihlášení a můžete si videa okamžitě přehrát.

Naše další projekty: