Výtvarné potřeby 

Sháníte výtvarné potřeby pro děti do školy nebo pro svou vlastní potřebu? V naší široké nabídce naleznete kvalitní výtvarné potřeby pro různé výtvarné techniky značek STABILO a KOHINOOR.

Pastelky STABILO a KOH-I-NOOR

Trojhranné pastelky STABILOakvarelové pastelky KOHINOOR – umělecké pastelky, kterými byly kresleny všechny knihy pro děti edice Pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline.

Lámou se Vašemu dítěti pastelky jedna za druhou? Strouháte denně pastelky minimálně čtvrt hodiny? Je to zbytečné!

 

Číst dále >

Stačí si pořídit trojhranné pastelky STABILO s lepenou tuhou, které pouze dostrouháváte, což dítěti nezabere více než 5 minut denně. Přemýšlíte o tom, kolik a jaké pastelky jsou vhodné do první třídy? Nechcete-li na dítěti šetřit, doporučujeme alespoň pro první kreslení pořídit ergonomické pastelky STABILO s výřezy pro jednotlivé prsty pro leváky i praváky. K nim pak v první třídě budete muset dokoupit další 3 až 4 silné trojhranné pastelky STABILO. Můžete sáhnout po balení 15 ks v praktickém pouzdře. Tenké trojhranné pastelky si rezervujte až pro vyšší stupeň škol, i když tam již děti upřednostní spíše barevná gumovací pera, nebo barevné fixy - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Vodovky, tempery

Široká nabídka těch nejkvalitnějších pastelek je doplněna potřebami pro „mokré“ výtvarné techniky – vodové barvytemperové barvyanilinové barvy KOHINOOR, neboli anilinové vodovky s opravdu zářivými barvami. Vodovky mají celkem 12 barev, tempery 10. Mícháním temperových barev však můžeme získat neskutečné množství odstínů barev. V nabídce nechybí samozřejmě ani štětce, a to přímo ty nejčastěji požadované na obou stupních škol.

Pastely, úhly

Výtvarná výchova pro děti na vyšším stupni a víceletých gymnáziích či středních školách používá k nejrůznějším výtvarným technikám suché pastelyolejové pastelytuš, učí se na nich i kresba uhlem.

Chodníkové křídy, plastelína

Nabídku výtvarných potřeb pro děti završují výtvarné potřeby pro venkovní aktivity – chodníkové křídy – a plastelína pro děti pro domácí i školní použití.
 

Voskovky

Voskovky, chcete-li voskové pastelky, jsou zastoupeny 12 voskovými pastely.

Fixy

Fixy nabízí mnoho položek, a to jak trojhranné fixy, tak široké nezničitelné fixy STABILO, fixy se zasouvacím hrotem, pokud dítě na fix tlačí. Když dítě na fix příliš tlačí, hrot se zastrčí a nekreslí. Jsou po 8 a 12 kusech, ve větším balení jsou fixy umístěny v praktickém stojánku. Pro děti školou povinné, u kterých se často ztrácejí víčka fixů, rodiče upřednostní fixy Cappi s víčky na praktické šňůrce. Pro starší děti a dospělé jsou velkým hitem fixy - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Pokud si lámete hlavu s tím, jaké výtvarné potřeby musíte sehnat pro Vaši ratolest do školy, a nechcete se zdržovat s vybíráním jednotlivých výtvarných potřeb, využijte naší nabídky doporučeného balíčku výtvarných potřeb, kde naleznete vše, co bude Vaše dítě ve škole potřebovat.

Fenoménem je trojhranný tvar, který mají jak pastelky, tak fixy STABILO. Ten zajišťuje správný úchop psací nebo kreslící potřeby.

Výtvarné potřeby pro nejmenší

U malých dětí do pěti let doporučujeme velmi silné Woody pastelky pro nejmenší, které nabízejí hned několikeré výtvarné techniky pro děti. Kreslí jako pastelky, voskovky, rozetřením štětcem se z nich stávají vodovky, změnou podkladového materiálu se z nich stávají barvy na sklo.

Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

 • Rychlý náhled
  399,00 Kč 449,00 Kč
  • Pro předškolní děti

  První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!ZDARMA bonusové PDF s dalšími aktivitami, videi a radami pro vedení předškoláka pouze u nás!

  399 Kč -11% 449 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  229,00 Kč 299,00 Kč
  • Sexuální výchova pro nejmenší

  Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše?Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

  229 Kč -23% 299 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  129,00 Kč 169,00 Kč
  • Slovní zásoba / hláskování

  112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

  129 Kč -23% 169 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 394,00 Kč
  • Říkanky pro děti 2-5 let

  Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

  269 Kč -32% 394 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  299,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající dívky

  Průvodce moderní dospívající dívky. O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

  299 Kč -31% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  299,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající kluky

  Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

  299 Kč -31% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  1 899,00 Kč 2 172,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací obsahuje všech osm autorských knih vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky, Co se od kamarádek nedozvíš, Desatero pro kluky, Zdravé těhotenství a Žena po 40.

  1 899 Kč -13% 2 172 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  949,00 Kč 1 026,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny autorské knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky a Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.

  949 Kč -7% 1 026 Kč
  Koupit
  Sleva!

Naše další projekty: