Výtvarné potřeby 

Sháníte výtvarné potřeby pro děti do školy nebo pro svou vlastní potřebu? V naší široké nabídce naleznete kvalitní výtvarné potřeby pro různé výtvarné techniky značek STABILO a KOHINOOR.

Pastelky STABILO a KOH-I-NOOR

Trojhranné pastelky STABILOakvarelové pastelky KOHINOOR – umělecké pastelky, kterými byly kresleny všechny knihy pro děti edice Pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline.

Lámou se Vašemu dítěti pastelky jedna za druhou? Strouháte denně pastelky minimálně čtvrt hodiny? Je to zbytečné!

 

Číst dále >

Stačí si pořídit trojhranné pastelky STABILO s lepenou tuhou, které pouze dostrouháváte, což dítěti nezabere více než 5 minut denně. Přemýšlíte o tom, kolik a jaké pastelky jsou vhodné do první třídy? Nechcete-li na dítěti šetřit, doporučujeme alespoň pro první kreslení pořídit ergonomické pastelky STABILO s výřezy pro jednotlivé prsty pro leváky i praváky. K nim pak v první třídě budete muset dokoupit další 3 až 4 silné trojhranné pastelky STABILO. Můžete sáhnout po balení 15 ks v praktickém pouzdře. Tenké trojhranné pastelky si rezervujte až pro vyšší stupeň škol, i když tam již děti upřednostní spíše barevná gumovací pera, nebo barevné fixy - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Vodovky, tempery

Široká nabídka těch nejkvalitnějších pastelek je doplněna potřebami pro „mokré“ výtvarné techniky – vodové barvytemperové barvyanilinové barvy KOHINOOR, neboli anilinové vodovky s opravdu zářivými barvami. Vodovky mají celkem 12 barev, tempery 10. Mícháním temperových barev však můžeme získat neskutečné množství odstínů barev. V nabídce nechybí samozřejmě ani štětce, a to přímo ty nejčastěji požadované na obou stupních škol.

Pastely, úhly

Výtvarná výchova pro děti na vyšším stupni a víceletých gymnáziích či středních školách používá k nejrůznějším výtvarným technikám suché pastelyolejové pastelytuš, učí se na nich i kresba uhlem.

Chodníkové křídy, plastelína

Nabídku výtvarných potřeb pro děti završují výtvarné potřeby pro venkovní aktivity – chodníkové křídy – a plastelína pro děti pro domácí i školní použití.
 

Voskovky

Voskovky, chcete-li voskové pastelky, jsou zastoupeny 12 voskovými pastely.

Fixy

Fixy nabízí mnoho položek, a to jak trojhranné fixy, tak široké nezničitelné fixy STABILO, fixy se zasouvacím hrotem, pokud dítě na fix tlačí. Když dítě na fix příliš tlačí, hrot se zastrčí a nekreslí. Jsou po 8 a 12 kusech, ve větším balení jsou fixy umístěny v praktickém stojánku. Pro děti školou povinné, u kterých se často ztrácejí víčka fixů, rodiče upřednostní fixy Cappi s víčky na praktické šňůrce. Pro starší děti a dospělé jsou velkým hitem fixy - popisovače a linery STABILO point 88 Zebrui.

Pokud si lámete hlavu s tím, jaké výtvarné potřeby musíte sehnat pro Vaši ratolest do školy, a nechcete se zdržovat s vybíráním jednotlivých výtvarných potřeb, využijte naší nabídky doporučeného balíčku výtvarných potřeb, kde naleznete vše, co bude Vaše dítě ve škole potřebovat.

Fenoménem je trojhranný tvar, který mají jak pastelky, tak fixy STABILO. Ten zajišťuje správný úchop psací nebo kreslící potřeby.

Výtvarné potřeby pro nejmenší

U malých dětí do pěti let doporučujeme velmi silné Woody pastelky pro nejmenší, které nabízejí hned několikeré výtvarné techniky pro děti. Kreslí jako pastelky, voskovky, rozetřením štětcem se z nich stávají vodovky, změnou podkladového materiálu se z nich stávají barvy na sklo.

Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: