Set knížek pro předškolní rok

0/5
(Hodnotilo 0)
Set knížek pro předškolní rok obsahuje publikace: Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky, Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky a Jak děti přicházejí na svět.

Více informací

Skladem

CENA: 749 Kč

ks

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky

První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu. Obsahuje 4 publikace - Jízda tužkou, Hlavičkové úkoly, Praktik pro život, Pohybovky. Jedná se o hravé učení pro předškoláky s motivačním prvkem v podobě obrovské kosmické mapy formátu A1, do které si předškolák za splněné úkoly nalepí celkem 160 nálepek s vesmírnou tématikou (exoticky pojmenovaní mimozemšťané, raketa, hvězdy, komety apod.)

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky

112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy. 

Jak děti přicházejí na svět

Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše? Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

Při koupi setu ušetříte 83 Kč!

Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: