Knihy pro děti Babyonline 

Knihy pro děti vydavatelství Babyonline jsou za 6 let existence vnímány jako jedinečné naučné knihy pro děti a mládež se zaměřením na zdravý životní styl, bezpečné chování, rozvoj praktické a emoční inteligence dětí a jejich logického myšlení. Protože se jedná o interaktivní knížky pro děti, vnímané spíše jako naučnou zábavu pro děti, jsou často rodiči věnovány jako dárky pro děti vlastní, přátel i příbuzných, a to k narozeninám, svátku či na Vánoce.

Proč jsou na trhu dětské literatury jedinečné?

Číst dále >

Knížky pro malé děti v kvalitě a rozsahu ŘíkačekPředškolákových týdeníčkůJak děti přicházejí na svět by žádné nakladatelství knih pro děti nefinancovalo. Nás hnala k založení vlastního nakladatelství knih touha připravit knížky pro děti nás lékařů a pedagogů, kteří se postupně soustředili kolem portálu Babyonline – v současnosti nejnavštěvovanější svého druhu. Dnes běžně v obchodech vidíme sešity s pár černobílými rébusy pro děti vytvořenými počítačem v ceně 99 Kč. Ukažte mi dětskou literaturu, která by v sobě nesla přes 1000 ručně kreslených obrázků pro děti, doplňovačky, spojovačky, rýmovačky a další kvízy a vystřihovánky pro děti, které navíc prošly odbornou pedagogicko-psychologickou korekturou. Dokonce v mnohých pedagogicko-psychologických poradnách a na logopedických pracovištích patří mezi doporučené knihy pro děti.

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky nechybí před začátkem posledního školkového roku v žádné rodině kladoucí důraz na vzdělání. Patří mezi oblíbené dárky pro předškoláky,“ objasňuje impuls k založení vlastního vydavatelství jeho zakladatelka MUDr. Jana Martincová.

My pouze dodejme, že naučné knihy pro děti nakladatelství Babyonline provázejí děti prvních 6-7 let života v pořadí:

 1. Říkačky pro chytré hlavičky – zhruba od roku až dvou (pohybové říkanky pro nejmenší i dříve)
 2. Jak děti přicházejí na svět
 3. Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky – od čtvrtého roku ke slabikování a určování hlásek, dříve pro rozšíření slovní zásoby
 4. Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky - předškolní rok - velká kniha pro malé děti

Do knížky o sexu pro děti Jak děti přicházejí na svět, nazývané jako první sexuální výchova pro nejmenší, je nezaměnitelně vryto know how autorky i ilustrátorky, stejně jako pravdivě sepsaný rozhovor, který skutečně proběhl mezi matkou a jejím synem ve věku zejména 5 let.

Knihy Babyonline jsou natolik jiné a nadčasové, s touhou předat dítěti na každé stránce novou znalost, nový postřeh do jejich informačně nezatížené mysli, že je můžeme právem zařadit do imaginární kategorie „nové knihy pro děti“. Publikace Pro chytré hlavičky neruší koncentraci dítěte nejrůznějšími pohyblivými prvky, jsou až rafinovaně jednoduché s promyšleným obsahem vedoucí dítě k soustředěnosti. Patří tak nejen mezi nejlepší knihy pro děti zvídavé a bystré, ale jsou také velkým pomocníkem rodičů dětí temperamentních až hyperaktivních.

 • Rychlý náhled
  229,00 Kč 269,00 Kč
  • Říkanky pro děti 2-5 let

  Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

  229 Kč -15% 269 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  369,00 Kč 449,00 Kč
  • Pro předškolní děti

  První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!

  369 Kč -18% 449 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  129,00 Kč 169,00 Kč
  • Slovní zásoba / hláskování

  112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

  129 Kč -23% 169 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  169,00 Kč 214,00 Kč
  • Sexuální výchova pro nejmenší

  Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše?Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

  169 Kč -21% 214 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 394,00 Kč
  • Pro dospívající dívky

  Průvodce moderní dospívající dívky. O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

  269 Kč -32% 394 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající kluky

  Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

  269 Kč -38% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  500,00 Kč 828,00 Kč
  • Pro dospívající dívky a kluky

  Set publikací obsahuje knihu Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví a Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex.

  500 Kč -40% 828 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  1 799,00 Kč 2 507,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací obsahuje všech osm autorských knih vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky, Co se od kamarádek nedozvíš, Desatero pro kluky, Zdravé těhotenství a Žena po 40.

  1 799 Kč -28% 2 507 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  849,00 Kč 1 101,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny autorské knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky a Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.

  849 Kč -23% 1 101 Kč
  Koupit
  Sleva!
  • Na gympl? Ano či ne?

  Platbu zatrhněte převodem. Přijdou Vám platební údaje. Po obdržení platby bude manuál zaslán na Váš e-mail.

  59 Kč
  Koupit
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Naše další projekty: