Knihy pro děti Babyonline 

Knihy pro děti vydavatelství Babyonline jsou za 12 let existence vnímány jako jedinečné naučné knihy pro děti a mládež se zaměřením na zdravý životní styl, bezpečné chování, rozvoj praktické a emoční inteligence dětí a jejich logického myšlení. Protože se jedná o interaktivní knížky pro děti, vnímané spíše jako naučnou zábavu pro děti, jsou často rodiči věnovány jako dárky pro děti vlastní, přátel i příbuzných, a to k narozeninám, svátku či na Vánoce.

Proč jsou na trhu dětské literatury jedinečné?

Číst dále >

Knížky pro malé děti v kvalitě a rozsahu ŘíkačekPředškolákových týdeníčkůJak děti přicházejí na svět by žádné nakladatelství knih pro děti nefinancovalo. Nás hnala k založení vlastního nakladatelství knih touha připravit knížky pro děti nás lékařů a pedagogů, kteří se postupně soustředili kolem portálu Babyonline – v současnosti nejnavštěvovanější svého druhu. Dnes běžně v obchodech vidíme sešity s pár černobílými rébusy pro děti vytvořenými počítačem v ceně 99 Kč. Ukažte mi dětskou literaturu, která by v sobě nesla přes 1000 ručně kreslených obrázků pro děti, doplňovačky, spojovačky, rýmovačky a další kvízy a vystřihovánky pro děti, které navíc prošly odbornou pedagogicko-psychologickou korekturou. Dokonce v mnohých pedagogicko-psychologických poradnách a na logopedických pracovištích patří mezi doporučené knihy pro děti.

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky nechybí před začátkem posledního školkového roku v žádné rodině kladoucí důraz na vzdělání. Patří mezi oblíbené dárky pro předškoláky,“ objasňuje impuls k založení vlastního vydavatelství jeho zakladatelka MUDr. Jana Martincová.

My pouze dodejme, že naučné knihy pro děti nakladatelství Babyonline provázejí děti prvních 6-7 let života v pořadí:

  1. Říkačky pro chytré hlavičky – zhruba od roku až dvou (pohybové říkanky pro nejmenší i dříve)
  2. Jak děti přicházejí na svět
  3. Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky – od čtvrtého roku ke slabikování a určování hlásek, dříve pro rozšíření slovní zásoby
  4. Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky - předškolní rok - velká kniha pro malé děti

Do knížky o sexu pro děti Jak děti přicházejí na svět, nazývané jako první sexuální výchova pro nejmenší, je nezaměnitelně vryto know how autorky i ilustrátorky, stejně jako pravdivě sepsaný rozhovor, který skutečně proběhl mezi matkou a jejím synem ve věku zejména 5 let.

Knihy Babyonline jsou natolik jiné a nadčasové, s touhou předat dítěti na každé stránce novou znalost, nový postřeh do jejich informačně nezatížené mysli, že je můžeme právem zařadit do imaginární kategorie „nové knihy pro děti“. Publikace Pro chytré hlavičky neruší koncentraci dítěte nejrůznějšími pohyblivými prvky, jsou až rafinovaně jednoduché s promyšleným obsahem vedoucí dítě k soustředěnosti. Patří tak nejen mezi nejlepší knihy pro děti zvídavé a bystré, ale jsou také velkým pomocníkem rodičů dětí temperamentních až hyperaktivních.

Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek

Naše další projekty: