STABILO® Cappi - fixy na chytrém kroužku

0/5
(Hodnotilo 0)

Fixy, které lze navléknout na kroužek a tak se nikdy neztratí. Již žádné ztracené víčko!

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 184 Kč

ks

Fixy STABILO Cappi na chytrém kroužku se nikdy neztratí!

Hledat neustále víčko je nepříjemné pro všechny. Díky jedinečnému a praktickému kroužku s uzávěrem, který jednoduše umožňuje zavěsit víčka fixek Cappi, to už není problém. Navíc dobře poslouží i k snadnému přenášení fixek. Neobvyklý tvar fixy připomínající tubičku navíc znemožní fixe se skutálet po stole. Díky ergonomické úchopové zóně se fixy dětem dobře drží a mohou se plně soustředit jen na kreslení.
 

Fixy Cappi vydrží až 24 hodin bez víčka. Fixy jsou neobvyklého tvaru, který zajišťuje, že se nikam nezkutálí.

Na víčka těchto fixů lze umístit kroužek, a spojit tak všechny fixy dohromady. Fixy se již nebudou ztrácet. Je to rovněž dobrý pomocník při přemísťování fixů.

Balení obsahuje 12 barevných fixů a kroužek na víčka.

Pro děti, které nechtějí ztrácet víčka!

Mohlo by vás zajímat

  • Naučí děti netlačit

  Silné nezničitelné fixy se zasouvacím hrotem. Trojhranný design pro správný úchop. Trojhranný fix s téměř nezničitelným odpruženým hrotem, který se při tlaku zasune dovnitř fixu a zabrání dítěti na fix tlačit. Vypratelné a smývatelné barvy.

  499 Kč
  • Trojhranná úchopová zóna

  Fixy určené nejen pro kreslení, ale i psaní. Správný úchop na 3 hrany = neunavená ruka. Fixy mají navíc vypratelné náplně, které lehce omyjete z trička či kalhot.

  89 Kč
  Koupit
  • Nevysychající vláknový fix

  Představujeme vláknový fix STABILO power a power max pro nadané malé umělce. Fixy mají medium hrot  a snadno pratelnou náplň, která vydrží bez víčka až 8 týdnu, aniž by vyschla. Ano, osm dlouhých týdnů máte čas na nalezení víčka!

  99 Kč
  Koupit

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: