Ergonomické pero STABILO Easy Original zmizíkovatelné

0/5
(hodnotilo 0)

Jedinečné pero pro nácvik a udržení správného úchopu. Psaní bez křečí v ruce. Neskřípe, nedělá kaňky.

Více informací

CENA: 149 Kč

Skladem

ks

Ergonomické pero STABILO Easy original je jedinečné pero pro školáky od 6 do 18 let.

Pero STABILO EASYoriginal je designováno pro nácvik a udržení správného úchopu. Úchopová zóna pro umístění palce a ukazováčku je z neklouzavého materiálu. Pero podporuje přirozené držení ruky, její přesné vedení, psaní bez křečí v ruce.
Neskřípe, nedělá kaňky.
Balení obsahuje pero, 1 náhradní náplň se šíří stopy 0,5 mm s modrým, zmizíkovatelných inkoustem, dále jmenovku.
Je možné si ji objednat v několika barvách (světle/tmavě modrá, růžovofialová,zelená, bordó, levandulová a tyrkysová) pro praváky i leváky.
0,5 mm náplně je možno ve vyšších ročnících zaměnit za 0,3 mm.

Naučte své děti správně psát!

Nová recenze

Mohlo by vás zajímat

  • Ideální jako dárek

  Jak praktický je Birdie Twin mini 2 v 1. Kombinuje kuličkové pero a mechanickou tužku v jednom peru, které je speciálně navrženo tak, aby lehce klouzalo po stránkách vašeho diáře!

  330 Kč
  • Ideální jako dárek

  Kvalitní psací nástroj z broušené nerez oceli s extrémě tenkým tělem. Svými rozměry (průměr 5.5 mm; délka 121 mm) ideální do diářů. Tlačítkový systém vysunutí kuličkové náplně s černým inkoustem.

  239 Kč
  • Do školy

  Plnicí pero STABILO EASYbirdy je ergonomicky navrženo jak pro leváky, tak pro praváky. Je k dispozici v pěti populárních barevných kombinacích s neklouzavou úchopovou zónu. Jedinečný hrot lze nasadit ve třech různých úhlech pro zajištění nejlepšího individuálního držení pera. To vše pro to, aby se dítěti psalo ještě snadněji.

  447 Kč

Naše další projekty: