Ergonomické pero STABILO® EASY original Holograph Edition

0/5
(Hodnotilo 0)
Ergonomický znovunaplnitelný roller v trendy Holografické edici

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 174 Kč

ks

STABILO EASYoriginal roller je nyní dostupný i v trendy Holografické edici. Unikátní design s fascinujícími efekty měnících se barev okamžitě zaujme!

Snadná manipulace znamená nejen úhledný rukopis s ergonomickým rollerem STABILO EASYoriginal Holograph Edition. Pohodlně se vejde do ruky a výměna bombičky je rychlá a snadná. V kombinaci s holografickým efektem měnících se barev poskytuje jedinečný zážitek z učení se psát.

R+L.jpgDostupný v modré, růžové a zelené barvě pro praváky i leváky. Neklouzavá úchopová zóna umožňuje uvolněné držení a brání předčasné svalové únavě. Kaňky a škrábance jsou problémem minulosti - začínající písaři si mohou plně užívat jednoduchost ovládání rolleru. STABILO EASYoriginal zaručuje zábavu při psaní a úhledné písmo.

Každá náplň obsahuje i nový hrot pro rychlou a čistou výměnu bombičky. Náplně jsou dostupné v tenčí variantě "fine" (modrý zmizíkovatelný inkoust, šířka stopy 0.3 mm pro precizní písmo) a v širší variantě "medium" (modrý zmizíkovatelný, černý a červený inkoust, šířka stopy 0.5 mm). Balení obsahuje praktický štítek na jméno.

Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: