Zavřít

Set knížek sexuální výchovy pro náctileté vydavatelství Babyonline

5/5
(Hodnotilo 1)

Set publikací obsahuje knihu Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví a Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex.

Více informací

Skladem > 5 ks

Jsme vydavatelem

CENA: 550 Kč

ks

Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví – přímo od autorů

Průvodce moderní dospívající dívky. O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny. 

Vyprávění nechybí humor, vkus, ženský šarm a hlavně kvalitní informace důležité pro náctiletou dívku. Kniha vznikla na základě dotazů náctiletých slečen adresovaných poradně webu Babyonline.cz a na jejím vzniku a tvorbě se podílely samy dospívající dívky. 

Co se od kamarádek nedozvíš je volným pokračováním dřívější publikace Jak děti přicházejí na svět (pro 2-10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom. 


Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex – přímo od autorů

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.
Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

Při koupi setu ušetříte 48 Kč!

​​​​​​​​​​​​Kvízy o jednotlivých aspektech dospívání na www.sexualnivychova.cz
1200px_VICE%20O%20JANE_KNIHY_PROCHYTREHL

set-sex.jpg

Jak se vyrovnat se sexuální výchovou u vlastního dítěte?                           
S námi to zvládnete hravě.

Čtěte návod krok za krokem

Video s výsledky sexuálního průzkumu

Sexuální výchova pro nejmenší i náctileté vydavatelství Babyonline od Jany Martincové a odborníků

Sexuální výchova v Sama doma (2019)

3. 12. 2020
Ověřený nákup

Čtivé knihy pro teenagery s vysokou infomační hodnotou

Velmi rychlé odeslání a pečlivě zabaleno. Velká spokojenost předevšim s obsahem. Knihy jsou opravdu čtivé pro teenagery a mají vysokou informační hodnotu. Napsáno lékařkou, která toho již publikovala více a vždy to bylo velmi hezky podané. Doporučuju. Hanka K.


  Mohlo by vás zajímat

   • Skutečný rozhovor s 5letým dítětem

   Kniha Jak děti přicházejí na svět je skutečným rozhovorem matky-lékařky Jany Martincové s tehdy 5letým synem. Odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Proberte s dítětem nejlépe, než půjde do školy, ale lze to podle knížky dohnat zhruba do 10 let.

   299 Kč
   Koupit
   • Jak být šik a fit i po 40

   Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!

   349 Kč
   Koupit
   • Jednoduché vygumování

   Napiš ... Vygumuj ... A přepiš s rollerem FriXion se stiskacím mechanismem! Vygumujte beze zbytků pomocí tepla, které vzniká třením gumovacího hrotu FriXion o papír, a který nezanechává žádné zbytky. Použijte stejné pero (inkoust) pro psaní a přepsání.

   77 Kč

  Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

  Naše další projekty: