Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – přímo od autorů

0/5
(hodnotilo 0)

Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!

Více informací

CENA: 299 Kč

SLEVA-21%

379 Kč

Skladem

Jsme vydavatelem

ks

Kniha Žena po 40 obsahuje recept pro všechny ženy, co pozitivního pro sebe mohou vykonat, a to nejen po 40. Recept, který funguje.

Žena po 40 je inspirací pro každou ženu v tom, jak o sebe pečovat po tělesné i duševní stránce.

Žena po 40 = recept neplánovaně vyzkoušený na jedné z lékařek

„Žena po 40 byla pro mě osobně přelomovou záležitostí. Po inventuře, kterou jsem díky ní ve 4 měsících absolvovala, jsem:
•    8 let mladší
•    4 kila lehčí 
s vypracovanou postavou (v pase minus 10 cm)
•    naučila jsem se sama vkusně a svěže líčit a spoustu dalších zbytných i nezbytných vychytávek,“ svěřuje se nadšeně iniciátorka publikace MUDr. Jana Martincová, která rady odborníků vyzkoušela na vlastní kůži.

Proč byla kniha ověřena v praxi?

„K radám odborníků jsem se nejprve stavěla nedůvěřivě, přišly mně až příliš jednoduché a snadné k zavedení do životního stylu. Knihu jsem pročítala, vyzobávala si z ní ty rady, které se mně líbily, aniž bych tušila, už jsem je měla ve svém životním stylu. Až jsem se jeden den probrala s výsledkem uvedeným výše. Také jsem se konečně dostala ze svého stavu-nestavu - díky kterému jsem se rozhodla pro sebe rady odborníků sepsat - zase do dobré fyzické i psychické kondice."

Roční příprava knihy se špičkovými odborníky. Co všechno v Ženě po 40 najdete?

Autorský tým složený z 13 odborníků, lékařů, nutriční terapeutky, fyzioterapeutky, vizážistky, módní návrhářky, šéfkuchaře, připravil desatero nejen pro ženu po 40.

431 vlastních fotografií

Herečky Nela Boudová a Bára Kodetová v modelech módní návrhářky.

Žena po 40 obsahuje desatero nejen pro ženu po 40:
•    Omlazení - možnosti péče o kůži a přirozenější omlazující metody krok za krokem
•    Líčení s vizážistkou – návod, včetně líčení očí, díky kterému se dokáže nalíčit každá žena
•    Sexualita ženy po 40
•    Preventivní prohlídky a očkování
 vhodné po 40
•    Gynekologická péče o ženu po 40 – klimakterium, menopauza, nepravidelnosti cyklu, léčba potíží, těhotenství po 40, žena po hysterektomii, vyšetření prsů, intimní hygiena, očkování proti papilomaviru
•    Péče o zuby - jak vypadá špičková práce za stejnou cenu jako méně kvalitní
•    Zdravá výživa po 40 – zdravá strava, vyvážená strava, pitný režim, technologie přípravy stravy, jídelníček, anti-aging faktory v jídelníčku
•    Zdravé recepty - zdravé vaření - 18 výtečných anti-aging receptů, připravených předním českým šéfkuchařem - nafocených krok za krokem
•    5 cviků proti věku - cvičení, u kterého se nezapotíte a po pár týdnech budete mít tělo zpevněné jako ze žurnálu
•    Šatník zralé ženy, co by měl obsahovat, jaké to je nechat se obléci v módním salónu

Více na: www.zenapo40.cz

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – představení inventury po 40, s recepty

Jediná komplexní kniha o období po 40!
Omlazení přirozenými metodami! Líčení pro každou ženu krok za krokem! Skvělé recepty!
Domácí cvičení pro postavu jako ze žurnálu! Vhodná očkování. Krásné bílé zuby po 40.
Gynekologická péče o ženu po 40. Ženská sexualita. Šatník zralé ženy.

Žena po 40 v televizi a rádiu

Sama doma s Nelou Boudovou

Představení novinky pro všechny ženy 40+, které chtějí mít mladistvou pleť, pěknou postavu a spokojený život i po 40. Knihu představila její iniciátorka Jana Martincová, která vše vyzkoušela na vlastní kůži, hostem byla i herečka Nela Boudová, která se v knížce představila v šatníku módní návrhářky Gábiny Páralové.

Chat s Nelou Boudovou a Janou Martincovou

Dobré ráno s Ženou po 40

O celém Desateru pro ženy po 40, následně o metodách korektivní dermatologie - těch přirozenějších, vycházejících z látek tělu vlastních - promluvila korektivní dermatoložka MUDr. Petra Trojanová, která omladila svou kolegyni MUDr. Janu Martincovou, ta následně vše s odborníky sepsala do publikace Žena po 40.

1. část
2. část

ČRo

Český rozhlas Dvojka Je jaká je: Rozhovor s Janou Martincovou. O desateru v publikaci, který jí znovu pomohl nabýt ztracenou kondici a spokojenost.

Nová recenze

Mohlo by vás zajímat

  • Sexuální výchova pro nejmenší
  1 Recenze

  Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše? Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

  169 Kč -21% 214 Kč
  Sleva!
  • Slovní zásoba / hláskování
  1 Recenze

  112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

  129 Kč -23% 169 Kč
  Sleva!
  • Říkanky pro děti 2-5 let
  1 Recenze

  Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

  229 Kč -15% 269 Kč
  Sleva!

Naše další projekty: