Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – přímo od autorů

5/5
(Hodnotilo 1)

Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!

Více informací

Skladem

Jsme vydavatelem

CENA: 299 Kč

SLEVA-21%

379 Kč

ks

Kniha Žena po 40 obsahuje recept pro všechny ženy, co pozitivního pro sebe mohou vykonat, a to nejen po 40. Recept, který funguje.

Žena po 40 je inspirací pro každou ženu v tom, jak o sebe pečovat po tělesné i duševní stránce.

Žena po 40 = recept neplánovaně vyzkoušený na jedné z lékařek

„Žena po 40 byla pro mě osobně přelomovou záležitostí. Po inventuře, kterou jsem díky ní ve 4 měsících absolvovala, jsem:
•    8 let mladší
•    4 kila lehčí 
s vypracovanou postavou (v pase minus 10 cm)
•    naučila jsem se sama vkusně a svěže líčit a spoustu dalších zbytných i nezbytných vychytávek,“ svěřuje se nadšeně iniciátorka publikace MUDr. Jana Martincová, která rady odborníků vyzkoušela na vlastní kůži.

Proč byla kniha ověřena v praxi?

„K radám odborníků jsem se nejprve stavěla nedůvěřivě, přišly mně až příliš jednoduché a snadné k zavedení do životního stylu. Knihu jsem pročítala, vyzobávala si z ní ty rady, které se mně líbily, aniž bych tušila, už jsem je měla ve svém životním stylu. Až jsem se jeden den probrala s výsledkem uvedeným výše. Také jsem se konečně dostala ze svého stavu-nestavu - díky kterému jsem se rozhodla pro sebe rady odborníků sepsat - zase do dobré fyzické i psychické kondice."

Roční příprava knihy se špičkovými odborníky. Co všechno v Ženě po 40 najdete?

Autorský tým složený z 13 odborníků, lékařů, nutriční terapeutky, fyzioterapeutky, vizážistky, módní návrhářky, šéfkuchaře, připravil desatero nejen pro ženu po 40.

431 vlastních fotografií

Herečky Nela Boudová a Bára Kodetová v modelech módní návrhářky.

Žena po 40 obsahuje desatero nejen pro ženu po 40:
•    Omlazení - možnosti péče o kůži a přirozenější omlazující metody krok za krokem
•    Líčení s vizážistkou – návod, včetně líčení očí, díky kterému se dokáže nalíčit každá žena
•    Sexualita ženy po 40
•    Preventivní prohlídky a očkování
 vhodné po 40
•    Gynekologická péče o ženu po 40 – klimakterium, menopauza, nepravidelnosti cyklu, léčba potíží, těhotenství po 40, žena po hysterektomii, vyšetření prsů, intimní hygiena, očkování proti papilomaviru
•    Péče o zuby - jak vypadá špičková práce za stejnou cenu jako méně kvalitní
•    Zdravá výživa po 40 – zdravá strava, vyvážená strava, pitný režim, technologie přípravy stravy, jídelníček, anti-aging faktory v jídelníčku
•    Zdravé recepty - zdravé vaření - 18 výtečných anti-aging receptů, připravených předním českým šéfkuchařem - nafocených krok za krokem
•    5 cviků proti věku - cvičení, u kterého se nezapotíte a po pár týdnech budete mít tělo zpevněné jako ze žurnálu
•    Šatník zralé ženy, co by měl obsahovat, jaké to je nechat se obléci v módním salónu

Více na: www.zenapo40.cz
1200px_VICE%20O%20JANE_KNIHY_PROCHYTREHL

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – představení inventury po 40, s recepty

Jediná komplexní kniha o období po 40!
Omlazení přirozenými metodami! Líčení pro každou ženu krok za krokem! Skvělé recepty!
Domácí cvičení pro postavu jako ze žurnálu! Vhodná očkování. Krásné bílé zuby po 40.
Gynekologická péče o ženu po 40. Ženská sexualita. Šatník zralé ženy.

Žena po 40 v televizi a rádiu

Sama doma s Nelou Boudovou

Představení novinky pro všechny ženy 40+, které chtějí mít mladistvou pleť, pěknou postavu a spokojený život i po 40. Knihu představila její iniciátorka Jana Martincová, která vše vyzkoušela na vlastní kůži, hostem byla i herečka Nela Boudová, která se v knížce představila v šatníku módní návrhářky Gábiny Páralové.

Chat s Nelou Boudovou a Janou Martincovou

Dobré ráno s Ženou po 40

O celém Desateru pro ženy po 40, následně o metodách korektivní dermatologie - těch přirozenějších, vycházejících z látek tělu vlastních - promluvila korektivní dermatoložka MUDr. Petra Trojanová, která omladila svou kolegyni MUDr. Janu Martincovou, ta následně vše s odborníky sepsala do publikace Žena po 40.

1. část
2. část

ČRo

Český rozhlas Dvojka Je jaká je: Rozhovor s Janou Martincovou. O desateru v publikaci, který jí znovu pomohl nabýt ztracenou kondici a spokojenost.

1200px_VICE%20O%20JANE_KNIHY_PROCHYTREHL
23. 9. 2019

Obdiv autorce

Klobouk dolů, mít odvahu vše na sobě vyzkoušet a ještě se u toho nechat nafotit! Výborná kniha, která je všestranně zaměřená a nevynechává žádnou oblast, v níž o sebe může žena pečovat. Obzvlášť se mi líbila kapitola o oblékání a líčení.


Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

 • Rychlý náhled
  369,00 Kč 449,00 Kč
  • Pro předškolní dět

  První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!

  369 Kč -18% 449 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  169,00 Kč 214,00 Kč
  • Sexuální výchova pro nejmenší

  Kniha Jak děti přicházejí na svět odpovídá na první otázky dítěte (nejen o sexu), a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Pro děti ve věku 2-10 let (nejlépe 2-5 let). Zvídavé a chytré děti vědí o sexu do 6 let. Budou mezi nimi i ty Vaše?Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

  169 Kč -21% 214 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  129,00 Kč 169,00 Kč
  • Slovní zásoba / hláskování

  112 ručně malovaných karet naučí předškolní děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena! Děti od 1 roku poznávat obrázky, se kterými si rozšíří svou slovní zásobu. Usnadněte to svému dítěti! Pro rozvoj slovní zásoby i k přípravě do školy.

  129 Kč -23% 169 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  229,00 Kč 269,00 Kč
  • Říkanky pro děti 2-5 let

  Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

  229 Kč -15% 269 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 394,00 Kč
  • Pro dospívající dívky

  Průvodce moderní dospívající dívky. O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

  269 Kč -32% 394 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  269,00 Kč 434,00 Kč
  • Pro dospívající kluky

  Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

  269 Kč -38% 434 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  1 799,00 Kč 2 507,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací obsahuje všech osm autorských knih vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky, Co se od kamarádek nedozvíš, Desatero pro kluky, Zdravé těhotenství a Žena po 40.

  1 799 Kč -28% 2 507 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  849,00 Kč 1 101,00 Kč
  • Výhodný set knih

  Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny autorské knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky a Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.

  849 Kč -23% 1 101 Kč
  Koupit
  Sleva!

Naše další projekty: