Zavřít

Set 4 dětských knížek Pro chytré hlavičky vydavatelství Babyonline

5/5
(Hodnotilo 2)

Set publikací Pro chytré hlavičky obsahuje všechny autorské knihy pro děti z vydavatelství Babyonline: Jak děti přicházejí na svět, Říkačky, Předškolákovy týdeníčky a Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.

Více informací

Skladem > 5 ks

Jsme vydavatelem

CENA: 1 079 Kč

ks

Originální vzdělávací knížky, u kterých budete zírat nad pokroky svých dětí. Děti baví a vzdělávají je.

Při koupi setu ušetříte 167 Kč!

V setu, který mimo akce vychází o 167 Kč levněji než jednotlivě objednané knížky, najdete všechny knihy pro děti vydavatelství Babyonline:

1200px_VICE O JANE_KNIHY_PROCHYTREHLAVIC

set-4-knihy.jpg

Knížky vydavatelství Babyonline pro 2-5leté děti

Jak správně pracovat s předškolákem, aby byl úspěch ve škole i v životě zaručen?

Ohlasy na set 4 dětských knížek Pro chytré hlavičky:

Dobrý den děkuji, teď jsem objednávala jen pastelky a psací potřeby, budeme mít prvňačka, nicméně publikace od vás mám již několik let (kupovala jsem tehdy na veletrhu v Brně) a vřele doporučuji dál, díky Předškolákovým týdeníčkům jsou děti skvěle připravené do školky i do školy a každý se ptá, jak to, že toho tolik umí. :-) Díky vám za to, co děláte a jen tak dál! :-) Hodně úspěchů a radostné Velikonoce! :-) S pozdravem Veronika Kratochvílová

30. 4. 2020
Ověřený nákup

Velký pomocník pro naši předškolačku

Pracovní sešity jsou navrženy tak, aby se přeškoláček v průběhu celého předškolního roku systematicky připravoval na všechny oblasti, které by měl jako přeškolák znát. My jsme se bohužel k sešitům dostaly až na začátku jara, ale o to s větší intenzitou jsme se pustily do plnění jednotlivých úkolů. Je pro mne zajímavé vidět, jaké oblasti dceři nedělají problém a naopak si uvědomit, kde je potřeba zabrat více. Doporučuju kouknout i na související videa a zkontrolovat správné držení tužky, sezení u stolu apod. Věřím, že vyplňování jednolivých úkolů vede i k vybudování dobrého studijního návyku a domací úkoly, tak nebudou pro naši prvňačku problémem.


  8. 4. 2020
  Ověřený nákup

  Výborné publikace

  Komplet knížek je skvělá volba pro děti předškolního věku. Říkačky napomáhají rozvíjet rytmizaci řeči, Kartičky s abecedou jsou skvělé na rozvoj slovní zásoby, předčtenářské dovednosti - určování hlásky na začátku slova, na konci slova, vytleskávání slabik. Také skvěle poslouží k procvičení paměti, logického myšlení - třídění atd. Kniha Jak děti přicházejí na svět je výborně napsaná pro malé děti, myslím, že obrázky nikoho neurazí. No a Předškolákovy týdeníčky jsou ucelená publikace sešitů, díky kterým dítě procvičí všechny oblasti, které bude potřebovat při nástupu do školního vzdělávání. Syna sešity velmi baví, do školy sice v září nenastoupí - odklad z logopedického důvodu, ale zřejmě po prázdninách koupíme tyto týdeníčky znovu. V sešitech je spousta úkolů a určitě se k nim syn rád vrátí. Velmi ho baví motivační mapa se samolepkami.


   Mohlo by vás zajímat

    • Jak být šik a fit i po 40

    Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!

    349 Kč
    Koupit
    • Výživa / recepty a cvičení

    Získejte dárky s knihou Zdravé těhotenstvíObjednejte si knihu Zdravé těhotenství a získejte navíc dárek od Weledy a Bella Happy! Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho...

    199 Kč
    Koupit
    • Říkanky pro děti 2-5 let

    Nové, doplněné a upravené vydání oblíbených říkanek pro děti od 0 do 8 let (nejlépe 2-5 let). Kniha je doplněna o Kreslení dle předlohy a pexesové karty. Jiné říkanky! Posunou Vaše dítě dále! O zdraví, bezpečnosti a světě kolem nás s cvičením a kreslením.

    344 Kč
    Koupit

   Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

   Naše další projekty: