Modelovací sada Jumping Clay s 6+2 barvami a doplňky, 118 g

0/5
(Hodnotilo 0)

Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Jumping Clay je velmi lehká a nadýchaná. Má několikanásobně větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

Více informací

Skladem 4 ks

CENA: 359 Kč

ks

Sada obsahuje 6 barev modelíny Jumping Clay po 18 gramech v neprodyšných kelímcích, ve kterých modelína zůstává déle vláčná a nevysuší se. Další dvě barvy naleznete v náhradním balení po 5 gramech. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka a víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio. Přiložený ilustrovaný návod obsahuje základní techniky modelování, postupy pro míchání barev a postup pro výrobu hada, motýla, ryby, květiny a auta. Další inspirace naleznete na videích níže, na youtube nebo v návodech na naších stránkách.

Obsah balení:

  • 6 kelímků modelíny po 18 g (bílá, žlutá, zelená, červená, modrá, černá)
  • 2 náhradní balení v sáčku po 5 g (oranžová, fialová)
  • 2 vykrajovátka
  • Nástroj na modelování "Pinocchio" 5 v 1
  • Ilustrovaný návod k modelování

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký.

Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat.

Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou.

Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Rozměry balení: šířka 280 x hloubka 47 x výška 275 (mm)

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay! Podpořte u dětí správný vývoj tvořením! Více informací zde: www.babyonline.cz/jumping-clay

Návody krok za krokem s modelovací hmotou Jumping Clay!

Co je JumpingClay®?

JumpingClay® je samotvrdnoucí modelovací hmota pro dětské a profesionální tvoření.
  • Děti si s JumpingClay® vydrží hrát hodiny, protože se z ní krásně modeluje, zaujme je míchání barev a mohou si vymodelovat vlastní originální výtvory a hopíky (hmota ve tvaru kuličky skáče)!
  • Také maminky a učitelky si u tvoření s JumpingClay® odpočinou. S úklidem hmoty nemají téměř práci - nemastí ani nedrolí. Bez obav s JumpingClay® může modelovat kolektiv dětí – je naprosto zdravotně nezávadná, dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, takže zbytky hmoty za nehty nemohou dětským celiakům způsobit alergickou reakci. Výhodu je i to, že je JumpingClay® díky přídavku nanostříbra antibakteriální – nedochází tedy k případnému šíření infekce z dětských ručiček. Z textilií se snadno odstraní, z oblečení se vypere jednoduše v pračce.
  • Hobby i profi tvořilky cení to, že s JumpingClay® docílí jemných detailů a požadovaných barev a odstínů. Cukrářky z JumpingClay® vyrábí dokonce nejedlé figurky na dorty, které jsou určeny jako trvalá dekorace či hračka pro oslavence. Výhodou figurek z JumpingClay® je jejich nízká hmotnost, trvanlivost, pevnost a stálost. 

Náš tip: Před samotným tvořením hmotu rozpracujte roztahováním rukama. Nejprve se hmota bude trhat, po chvíli se začne natahovat jako žvýkačka, což je signálem, že je připravena k modelování. S dobře rozpracovanou hmotou se Vám povede vymodelovat hladké tvary.

Příklad modelování s Jumping Clay vidíte v následujícím videu:

Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: