Modelovací hmota JumpingClay 

  • Netoxická modelovací hmota

  Nástroj ve tvaru hlavy pohádkové postavičky "Pinocchio" má 5 funkcí. 

  15 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada modelíny Jumping Clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Modelína je velmi lehká a nadýchaná, proto má Jumping Clay až 3x větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  149 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Jumping Clay je velmi lehká a nadýchaná. Má několikanásobně větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  359 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  + kniha o modelování + formičky + náhradní kelímkySada je dodávaná v praktické plastové aktovce s držadlem. S touto sadou může každý školák modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem.

  689 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  JumpingBubbles neboli "bublinky" je modelovací hmota skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně lepí na hladkém i hrubém povrchu, takže s ní lehce obalíte sklenice, polystyrénové koule či vejce, dřevěné polotovary apod. Bublinky se mohou míchat s ostatními barvami modelíny Jumping Clay a docílit tak požadované barvy a hlavně zajímavého efektu!...

  75 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  + papírový rámečekKonečně můžete mít otisk ručičky či nožičky svého miminka jednoduše, rychle a bez upatlání. Krásná památka, která udělá radost jak rodičům tak i babičkám. Otisknout můžete i tlapku svého pejska či kočičky. V sadě naleznete modelovací hmotu v barvě světle šedého kamene i rámeček k uložení otisku. Procesem vás provede přiložený obrázkový...

  169 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada obsahuje 6 kelímků s hmotou po 30 g, 3 sáčky po 18 g, 2 vykrajovátka, multifunkční tvořítko "Pinocchio" 5v1 a obrázkový návod k modelování jednoduchých figurek. Modelíny je dostatek i pro menší skupinku dětí, proto je vhodná i pro školky. Ideální dárek pro tvořivé kluky a holky od 3 let (s pomocí rodičů) nebo od 5-6 let samostatně.

  529 Kč
  Koupit
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: