MAGFORMERS Wow Starter Plus

0/5
(Hodnotilo 0)

Inovovaná sada pro začátečníky, velmi populární, obsahuje vynikající výukové karty a obrazové návody! Figurka závodníka dostala novou podobu, má vyměnitelnou přilbu a můžeš ji postavit vedle auta.

VÝPRODEJ!

Více informací

Skladem

CENA: 784 Kč

SLEVA-20%

980 Kč

ks

Magnetická stavebnice Magformers Wow Starter Plus nabízí překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků.

Hlavní výhodou této stavebnice je 8 oboustranných výukových karet z velmi odolného křídového kartonu se zaoblenými rohy. Součástí balení je obrázkový návod, který obsahuje předlohy 30 různých aut.

Výuková stavebnice pro začátečníky, obsahuje 18 dílků, obrázkový návod a 8 oboustranných výukových karet: 8 trojúhelníků, 5 čtverců, 1 čtverec s houpačkou, 2x kolečka, 1 postavičku, 1 náhradní helmu

Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Pokud by měly být i větší stavebnice takto dokonale vybaveny výukovým materiálem a návody, vydalo by to na mnohasetstránkovou velkoformátovou knihu:)

Plakáty s plošnými sítěmi a návody ke stavbám jsou skutečně veliké, takže jsou vyobrazené dílky v životní velikosti a děti tak mohou začít stavět metodou velmi názorného přikládání skutečných dílků přímo na výukové archy! 

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co lze například postavit:


Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: