MAGFORMERS Wow! Starter

0/5
(Hodnotilo 0)

Ideální dárkové balení pro začátečníky, velmi populární, obsahuje vynikající výukové karty a obrazové návody!

Více informací

Skladem

CENA: 980 Kč

ks

Magnetická stavebnice Magformers Wow! Starter nabízí překvapivě mnoho možností z relativně mála dílků.

Hlavní výhodou této stavebnice je 22 oboustranných výukových plakátků z velmi odolného křídového kartonu se zaoblenými rohy, které obsahují předlohy 20 různých aut, 8 velkých plošných sítí základních těles s návodem na jejich stavění a 11 obrázkových úloh na učení barev a tvarů.

Výuková stavebnice pro začátečníky, obsahuje 16 dílků a 22 výukových karet: 8 trojúhelníků, 5 čtverců, 1 otočnou figurku a 2 podvozky s kolečky.

Ideální pro děti od 3 do 6 let na seznámení s didaktickými vlastnostmi stavebnic Magformers a jako ochutnávka toho, co se dá i z relativně malého počtu dílků vytvořit. Měli-li být i větší stavebnice takto dokonale vybaveny výukovým materiálem a návody, vydalo by to na mnohasetstránkovou velkoformátovou knihu:)

Plakáty s plošnými sítěmi a návody ke stavbám jsou skutečně veliké (36x26cm), takže jsou vyobrazené dílky v životní velikosti a děti tak mohou začít stavět metodou velmi názorného přikládání skutečných dílků přímo na výukové archy! 

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:


Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: