MAGFORMERS Universal Box

0/5
(Hodnotilo 0)

Nejúspěšnější Magformers sada v úložném boxu (s figurkou i kolečky).

VÝPRODEJ!

Více informací

Skladem

CENA: 1 792 Kč

SLEVA-20%

2 240 Kč

ks

Magnetická stavebnice Magformers UNIVERSAL box je asi nejpraktičtější balení stavebnice Magformers v plastovém úložném boxu s přezkovým uzávěrem.

Stavebnice obsahuje 47 dílků: 12 trojúhelníků, 16 čtverců, 4 kosočtverce, 4 vysoké trojúhelníky, 2 šestiúhelníky, 4 lichoběžníky, 2 obdélníky, 1 pár klasických koleček (tj. 2 podvozky), 1 otočnou figurku.

Obsahuje dostatečné množství všech základních tvarů, vyvážený mix tvarů doplňkových, malého řidiče či pasažéra a navíc kompletní sadu koleček. Z Universal boxu postavíte nepřeberné množství domečků i hradů, letadel, lodí a zejména aut a strojů. Velice oblíbenou kategorií jsou fantaskní kosmická vozítka a vesmírné koráby či družice a orbitální stanice. Děvčata si z Universalu postaví krom vysněných vilek a kostelíků i celou řadu originálních šperků či korunovačních klenotů. Jelikož tento box obsahuje mimo jiné i kompletní sadu dílků z bývalé stavebnice XL Cruiser (již se nedováží), postavíte z Universal boxu  přinejmenším to samé (pouze v jiné barevné kombinaci, viz ukázky níže). Stejně tak jako modely ze stavebnic a boxů nižších řad (Wow Starter, MG30, Primo apod.).

Pro stavění zvířat, lidí a jiných složitějších organických struktur je vhodnějším typem řada Magformers Designer nebo jeden z velkokapacitních boxů. Díky pestrosti barev i tvarů je Universal box zároveň vhodný i k podvědomému osvojování základů geometrie a konstrukčních postupů. Pravděpodobnost, že box obsahuje otočnou figurku jednoho konkrétního pohlaví, je přírozených cca 50% :)

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Video Magformers

Mohlo by vás zajímat

  • Skutečný rozhovor s 5letým dítětem

  Základní dárkový set se čtverci a trojúhelníky pro začátečníky nebo seznámení s Magformers.VÝPRODEJ!

  399 Kč -20% 499 Kč
  Koupit
  Sleva!
  • Skutečný rozhovor s 5letým dítětem

  Oblíbený standardní set pro začátečníky, který vás mile překvapí.Tato stavebnice je již vyprodaná. Další stavebnice najdete na: https://prochytrehlavicky.cz/magformers/

  999 Kč
  Koupit

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: