Dětská sada Jumping Clay 63 g (137 ml)

5/5
(Hodnotilo 1)

Sada modelíny Jumping Clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Modelína je velmi lehká a nadýchaná, proto má Jumping Clay až 3x větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

Více informací

Skladem

CENA: 149 Kč

ks

Sada obsahuje:

  • 1 náhradní balení modelíny 18 g (bílá)
  • 2 náhradní balení modelíny po 10 g (žlutá, červená)
  • 5 náhradních balení modelíny po 5 g (oranžová, zelená, modrá, fialová, černá)
  • Nástroj na modelováni "Pinocchio" 5 v 1
  • Obrázkový návod k modelování jednoduchých postaviček

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická, bez lepku, zato obsahuje antibakteriální částice. Hmota je na svůj objem lehčí než jiné modelíny, proto vám stačí malá hmotnost hmoty. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký.

Modelínu uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě.

Pro dosažení elasticity Jumping Clay chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se nezačne natahovat jako žvýkačka. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou.

Doporučený věk 3+

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay! Podpořte u dětí správný vývoj tvořením! Více informací zde: www.babyonline.cz/jumping-clay

Návody krok za krokem s modelovací hmotou Jumping Clay!

Co je JumpingClay®?

JumpingClay® je samotvrdnoucí modelovací hmota pro dětské a profesionální tvoření.
  • Děti si s JumpingClay® vydrží hrát hodiny, protože se z ní krásně modeluje, zaujme je míchání barev a mohou si vymodelovat vlastní originální výtvory a hopíky (hmota ve tvaru kuličky skáče)!
  • Také maminky a učitelky si u tvoření s JumpingClay® odpočinou. S úklidem hmoty nemají téměř práci - nemastí ani nedrolí. Bez obav s JumpingClay® může modelovat kolektiv dětí – je naprosto zdravotně nezávadná, dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, takže zbytky hmoty za nehty nemohou dětským celiakům způsobit alergickou reakci. Výhodu je i to, že je JumpingClay® díky přídavku nanostříbra antibakteriální – nedochází tedy k případnému šíření infekce z dětských ručiček. Z textilií se snadno odstraní, z oblečení se vypere jednoduše v pračce.
  • Hobby i profi tvořilky cení to, že s JumpingClay® docílí jemných detailů a požadovaných barev a odstínů. Cukrářky z JumpingClay® vyrábí dokonce nejedlé figurky na dorty, které jsou určeny jako trvalá dekorace či hračka pro oslavence. Výhodou figurek z JumpingClay® je jejich nízká hmotnost, trvanlivost, pevnost a stálost. 

Náš tip: Před samotným tvořením hmotu rozpracujte roztahováním rukama. Nejprve se hmota bude trhat, po chvíli se začne natahovat jako žvýkačka, což je signálem, že je připravena k modelování. S dobře rozpracovanou hmotou se Vám povede vymodelovat hladké tvary.

Příklad modelování s Jumping Clay vidíte v následujícím videu:

7. 4. 2020

Jumping

Perfektní plastelina! Skvěle se s ní pracuje,výrobky z ní jsou jako živé :-)


Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: