Zavřít

Balíčky 

Balíčky pro nejmenší děti, předškoláky a školáky

Výhodné balíčky školních, psacích a výtvarných potřeb jsou určeny pro nejmenší děti, předškoláky, prvňáčky, ale i další školáky. Zakupte si výhodný balíček místo jednotlivých položek, kde jsme pro vás vybrali ty nejkvalitnější potřeby!

  • Pro dospívající kluky

  Balíček obsahuje: publikaci Desatero pro kluky, gumovací propisku Pilot Frixion Clicker modrý, náplně do gumovací propisky Pilot Frixion Clicker modré 3 ks a gumovací rolery Pilot FriXion Fineliner sada BASIC nebo PASTEL 4 ks.

  614 Kč -22% 786 Kč
  Koupit
  Sleva!
  • Pro dospívající dívky

  Balíček obsahuje: publikaci Co se od kamarádek nedozvíš, gumovací propisku Pilot Frixion Clicker modrý, náplně do gumovací propisky Pilot Frixion Clicker modré 3 ks a gumovací rolery Pilot FriXion Fineliner sada BASIC nebo PASTEL 4 ks.

  614 Kč -18% 746 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  889 Kč 1 055 Kč
  • Pro dospívající kluky

  Balíček obsahuje: publikaci Desatero pro kluky, gumovací propisku Pilot Frixion Clicker modrý, náplně do gumovací propisky Pilot Frixion Clicker modré 6 ks a Liner STABILO point 88 Zebrui.

  889 Kč -16% 1 055 Kč
  Koupit
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  889 Kč 1 015 Kč
  • Pro dospívající dívky

  Balíček obsahuje: publikaci Co se od kamarádek nedozvíš, gumovací propisku Pilot Frixion Clicker modrý, náplně do gumovací propisky Pilot Frixion Clicker modré 6 ks a Liner STABILO point 88 Zebrui.

  889 Kč -12% 1 015 Kč
  Koupit
  Sleva!
Zobrazeno 13 – 16 z 16 položek

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: