Předškolák

Milí rodiče,

také byste chtěli své děti připravit pro školu co nejlépe? Nejen pro školu, ale i prakticky pro život? Pak zkuste nahlédnout do stále jediné a první komplexní přípravy předškoláka na našem knižním trhu. Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky jsou plnohodnotnou 40týdenní přípravou předškoláka.

Předškolákovy týdeníčky se skládají ze 4 publikací:

  • Jízda tužkou se věnuje grafomotorice, včetně nafocení správného držení tužky.
  • Hlavičkové úkoly dítě rozvíjí mentálně.
  • Zcela jedinečné jsou Praktik pro život, který dítě seznamuje s tím, jak to v životě chodí a
  • Pohybovky s pohybovou přípravou předškoláka, kterou považuji za neodmyslitelnou součást předškolní přípravy.
  • V přípravě nechybí ani motivační prvek, nálepky, které si děti za splněné úkoly lepí do kosmické mapy. Je jich celkem 160 a vymyslela je pro děti 9letá slečna. Právě díky nálepkám se děti dožadují splnění co největšího počtu úkolů, více než po nich chceme.
  • Vše bylo otestováno na 5letých dětech!

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky
Připravte své dítě pro školu i reálný život pomocí unikátní a komplexní knihy na našem trhu.Příprava je koncipována na 40 týdnů.
 Zatímco Jízda tužkou a Pohybovky by měly být vyplňovány od začátku dle stanoveného pořadí cviků od těch nejjednodušších po nejnáročnější, tak u Hlavičkových úkolů a Praktika, byť jsou také seřazeny podle týdnů, je na Vás, milí rodiče, abyste se věnovali problematice, která odpovídá chuti, náladě a aktuální čerstvosti či únavě dítěte a času, který na přípravu máte.

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky představují jedinečného pomocníka pro komplexní přípravu dítěte na školu i běžný praktický život, a to vše zábavnou, hravou a nenásilnou formou.

Přínosem Předškolákových týdeníčků je zjištění netušených a dosud nepoznaných schopností a talentů dítěte.

Předškolní přípravu neděláme proto, abychom drilovali naše děti. Chceme na základě rozličných aktivit rozvinout jejich samostatné konání a myšlení. Chceme dětem umožnit získat již v předškolním věku co možná největší rozhled a sebevědomí, aby se nebály hledat a nakonec našly tu svou životní cestu, která je bude bavit, přinášet jim úspěchy, pocit spokojenosti, cestu, na které potkají své štěstí.
Milí rodiče, ať jsou Vám Předškolákovy týdeníčky velkým pomocníkem ke zdárnému vedení dětí a rozvoji jejich osobnosti.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky jsou primárně určeny:

  • dětem v předškolním období zhruba od 3 až 4 let k nácviku jednotlivých hlásek ve slovech, slabikování
  • předškolákům a školákům k naučení se abecedy
  • třeťákům ke skládání slov podle abecedy
  • NOVĚ si je pořizují i rodiče dětí jednoho roku k poznávání obrázků a rozšíření slovní zásoby dětí.

Předškolákovy týdeníčky i karty jsou produkty vydavatelství Babyonline. Nejprve 2007 založilo www.babyonline.cz = dnes nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě. Jako jediný si v této oblasti drží úroveň kvalitou informací, které stále sepisují odborníci (lékaři, psychologové, pedagogové). Portál byl založen z vlastní potřeby, z nedostatku kvalitních informací maminky - lékařky MUDr. Jany Martincové. Knihy pro děti, které následovaly, pak z nedostatku kvalitní literatury pro děti zaměřené na vzdělávání a zdravý životní styl.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky
112 ručně kreslených písmenkových karet v praktické krabičce


Naše další projekty: