Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Pokud objednáváte Magformers jako první stavebnici, máte možnost vybrat hned z několika variant.

Pokud za ni nechcete příliš utratit, pak jako úplně základní stavebnici Magformers doporučujemeWow! Starter. Obsahuje kromě magnetických dílků také kolečka, ale hodí se především na výrobu jednoduchých autíček a těles.

Pokud cena může přesáhnout 1 000 Kč, nebo i něco málo přes 2 000 Kč, tak jsou ideální dvě varianty:

Universal box

Mnohem obsáhlejší je stavebnice Universal box. Její velkou výhodou je uložení v pevném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem. Obsahuje 1 sadu koleček a mnoho různých dílků.

Magformers Carnival a kolečka

Jako nejefektivnější však doporučujeme koupit sadu, kterou jsme pro vás sami vytvořili. Jedná se o stavebnici Carnival s jedním párem koleček. Obsahuje takové množství trojúhelníků a čtverců, ze kterého je možné vytvořit kouli, autíčka, a také nejrůznější vyhlídková kola, díky obsahu několika čtverců s figurkami. Navíc je o téměř 300 Kč levnější než Universal box. Se sadou Carnival s kolečky naděláte nejvíce muziky!

Nešetříte-li, můžete volit dražší tematicky zaměřené stavebnice. Vždy jsou zárukou jedinečné zábavy pro celou rodinu. Navíc díky magnetickým dílkům umístěným přímo ve stěnách stavebnic se jedná o zábavu bezpečnou.