Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Pokud objednáváte Magformers jako první stavebnici, máte možnost vybrat hned z několika variant.

Pokud za ni nechcete příliš utratit, pak jako úplně základní stavebnici Magformers doporučujeme Wow! Starter. Obsahuje kromě magnetických dílků také kolečka, ale hodí se především na výrobu jednoduchých autíček a těles.

Pokud cena může přesáhnout 1 000 Kč, nebo i něco málo přes 2 000 Kč, tak jsou ideální dvě varianty:

Universal box

Mnohem obsáhlejší je stavebnice Universal box. Její velkou výhodou je uložení v pevném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem. Obsahuje 1 sadu koleček a mnoho různých dílků.

Magformers Carnival a kolečka

Jako nejefektivnější však doporučujeme koupit sadu, kterou jsme pro vás sami vytvořili. Jedná se o stavebnici Carnival s jedním párem koleček. Obsahuje takové množství trojúhelníků a čtverců, ze kterého je možné vytvořit kouli, autíčka, a také nejrůznější vyhlídková kola, díky obsahu několika čtverců s figurkami. Navíc je o téměř 300 Kč levnější než Universal box. Se sadou Carnival s kolečky naděláte nejvíce muziky!

Nešetříte-li, můžete volit dražší tematicky zaměřené stavebnice. Vždy jsou zárukou jedinečné zábavy pro celou rodinu. Navíc díky magnetickým dílkům umístěným přímo ve stěnách stavebnic se jedná o zábavu bezpečnou.