Připravili jsme si pro vás možnost nakoupit zboží s 10% slevou na veškerý sortiment!

Akce probíhá pouze 29. listopadu 2019 od 00:01 do 23:59.

Platí při objednávce nad 500 Kč!

Využijte této jedinečné možnosti a nakupte dárky v předstihu!

Tipy na vánoční dárky:

Knihy pro děti Babyonline

Knihy pro děti vydavatelství Babyonline jsou za 6 let existence vnímány jako jedinečné naučné knihy pro děti a mládež se zaměřením na zdravý životní styl, bezpečné chování, rozvoj praktické a emoční inteligence dětí a jejich logického myšlení. Protože se jedná o interaktivní knížky pro děti, vnímané spíše jako naučnou zábavu pro děti, jsou často rodiči věnovány jako dárky pro děti vlastní, přátel i příbuzných.

Více na: https://prochytrehlavicky.cz/knihy-pro-deti-babyonline/

Magnetické stavebnice Magformers

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu. Pokud hledáte atraktivní magnetické stavebnice Magformers pro děti s co největším využitím a únosnou cenou, pak doporučujeme Magformers Carnival,nejlépe však Magformers Carnival s kolečky. Zajímavý je s kolečkami také Magformers Wow Starter či další edice i větší sady.

Více na: https://prochytrehlavicky.cz/magformers/

Modelovací hmota JumpingClay

JumpingClay® je modelovací hmota pro dětské i profesionální tvoření.


Děti si s JumpingClay® vydrží hrát hodiny, protože se z ní krásně modeluje, zaujme je míchání barev a ve tvaru kuličky skáče!
Také maminky a učitelky si u tvoření z JumpingClay® odpočinou. S úklidem hmoty nemají téměř práci - nemastí ani nedrolí.

Hobby i profi tvořilky cení to, že s JumpingClay® docílí jemných detailů, požadovaných barev a tvarů. Cukrářky z ní vyrábí dokonce figurky na narozeninové a svatební dorty, které nejsou určeny k jídlu, nýbrž jako trvalá dekorace či hračka pro oslavence.

JumpingClay® je, podobně jako keramika, určena především k vymodelování stálého výrobku, který poslouží jako hračka či dekorace.

Suchý výtvor je pevný a lehký, barevně stálý, bez prasklin a při pádu na zem se nerozbije. Stačí nechat dílo přes noc uschnout. A to nejlepší - JumpingClay® modelínu lze i po vysušení opět změkčit a můžete modelovat vesele dál.

Více na: https://prochytrehlavicky.cz/modelovaci-hmota-jumpingclay/

Oblíbené nezničitelné fixy Trio Scribbi

Silné nezničitelné fixy se zasouvacím hrotem. Trojhranný design pro správný úchop. Trojhranný fix s téměř nezničitelným odpruženým hrotem, který se při tlaku zasune dovnitř fixu a zabrání dítěti na fix tlačit. Vypratelné a smývatelné barvy.

Více na: https://prochytrehlavicky.cz/fixy-stabilo-trio-scribbi.html

Pastelko-vodovko-voskovko Woody 3v1

Barevná pastelka, vodovka a voskovka v jednom! Ideální pro malé umělce na kreslení a malování.
Děti ji milují a rodiče m ohou zůstat v klidu, protože barvu lze z ručiček i z hladkého povrchu dobře smýt vodou s mýdlem či saponátem. Tuha obsahuje osmkrát více barvy než běžná pastelka, nelze ji zlomit a hodí se na extra dloooooouhé kreslení a na velká umělecká díla: silná tuha vše rychle vybarví.

Více na: https://prochytrehlavicky.cz/pastelko-vodovko-voskovky-stabilo-woody-3-in-1-pro-nejmensi.html