Milé děti a rodiče, vítejte ve STABILO světě kreslení a malování.

STABILO-Logo_2019_RGB.pngpřinášíme vám ve spolupráci se značkou STABILO tipy na omalovánky, výukové programy, šablony a další materiály, které vás jistě zabaví. Více na https://www.stabilo.com/cz/inspirace/creative-content/stay-at-home-and-draw/.

Budeme rádi, kdy se nám svými kreativními výsledky pochlubíte zasláním na email info@babyonline.cz!

Výuková videa o kreslení

Víte, jak se kreslí drak, jednorožec nebo kočka? Podívejte se na 29 barevných STABILO výukových videí (pro začátečníky i středně pokročilé) které vám ukáží, jak nakreslit ty nejoblíbenější motivy krok za krokem. 

Videa ke shlédnutí zde: https://www.stabilo.com/cz/tutorial-videa/


Stáhněte si celou řadu zábavných šablon

Pokud dáváte přednost šablonám k vybarvení, stáhněte si ZDARMA PDF soubor s 20 šablonami, které potěší každé dítě – jak malé, tak i trochu starší! Šablony obsahují motivy jednorožce, slona a medvěda, malého dinosaura, strašidelného upíra, podvodní svět, labuť, lišku nebo dokonce mandalu.
Starší děti ocení nádherné a umělecké šablony od maďarské ilustrátorky Nagy-Bán Kitti s 36 šablonami na vybarvování se spoustou roztomilých zvířat a zábavných momentů z každodenního života.Zábavné omalovánky

Stáhněte si 8 zábavných šablon od @stefftrommler, které obsahují motivy robota, žirafu, koně, dinosaura, jednorožce, slona, žraloka a draka.

Vytvořte si papírovou korunku

Vytiskněte si šablonu korunky od STABILA, vybarvěte si ji podle své fantazie, vystřihněte a staňte se králem nebo královnou např. na vaší narozeninové oslavě!