Stavebnice série MAGFORMERS Městečko (Town set) jsou navrženy tak, aby si malí stavitelé mohli vybudovat svoje vlastní obce a města dle vlastních představ.

Na výběr mají celkem 5 tematických sad: Nemocnice, Tržiště, Cukrárna, Banka a Autobus. Každou z nich můžete využít i samostatně (včetně sady Autobus, která bude ovšem sama o sobě jen malou autodráhou s autobusem a pár doplňky bez magnetů). Mnohem zajímavější bude nakombinovat 2 anebo více sad Městečka najednou (lze postupně přikupovat) nebo doplnit o jakékoliv jiné dílky stavebnic Magformers, aby celé městečko ožilo a nabídlo malým architektům netušené možnosti celou scénu rozšířit a obměňovat. Stavebnice série Městečko jsou plně kompatibilní se všemi jinými dílky Magformers.

Níže je vyobrazen příklad typického zapojení všech 5 sad Městečka najednou. Prokombinovat ale můžete i netypickým způsobem, popř. zpestřit prvky z již dříve zakoupených stavebnic Magformers nebo si přiobjednat díky a doplňky jednotlivě.

Pokud nasbíráte všech 5 typů městečka, získají stavby na pestrosti a můžete si vystavět své vlastní město dle vaší představivosti. S městečkem si můžete užít ještě více zajímavých příběhů.
mestecko.png