Našli jsme pro Vaše děti novou zábavu. Vyzkoušejte nové voskovky od Pilotu!

Voskovky, jejichž stopu lze rozmývat vodou, výsuvné v plastovém těle, s víčkem, vysoká sytost a hladké nanášení, barvy se do sebe při překrytí nepropíjí. K dostání v balení po 12 nebo 24 ks.

Gumovací pero PILOT Frixion Ball v nových zářivých barvách!

Červená, nebesky modrá, meruňková, lila, korálově růžová nebo červené víno? Ano, toto jsou nové barvy oblíbeného Gumovacího pera PILOT Frixion Ball, které je vhodné pro školáky, kteří již mají zafixovaný špetkovitý úchop.

Náhradní náplně ve variantě po 6 ks do gumovacích per a propisek FriXion Ball a propisek FriXion Clicker PILOT se vyprodaly během víkendu!

Náhradní náplně vhodné jak do gumovacích per FriXion Ball, tak do propisek FriXion Clicker. Při školním používání vydrží jedna náplň cca 3 - 4 týdny. 

Kuličkové pero Pilot Acroball s ergonomickým tvarem úchopu

Stíhá vaše tempo! Stačí jen stisknout a psát! Acroball je skvělým pomocníkem jak na rychlé poznámky či podpisy, ale i na psaní dlouhých textů např. na přednášce. Díky pohodlnému ergonomickému úchopu, stiskacímu mechanismu a hladkému, plynulému toku inkoustu se stane vaším pomocníkem ve škole, v kanceláři i doma.


Gelový roller Pilot G-2 07 s gumovou úchopovou zónou pro lepší kontrolu držení a vysoký komfort psaní!

G-2 je gelový roller kombinující moderní technologii a design. Díky své ergonomicky tvarované rukojeti se velmi snadno a pohodlně drží, a můžete tak psát i po velmi dlouhou dobu bez únavy ruky. Hrot osazený kuličkou z karbidu wolframu zajišťuje stejnoměrnou a plynulou stopu po celou dobu své životnosti. G-2 vás překvapí a potěší plynulým výdejem inkoustu a intenzitou barev. Efektivita a komfort psaní díky jedinečnému velmi jemnému gelovému inkoustu Pilot.


Permanentní popisovač Pilot TwinMarker nabízí dva styly psaní a použití

Twin Marker Jumbo je popisovač, který neobsahuje toxická rozpouštědla. Jeho rychleschnoucí, permanentní inkoust je odolný proti vodě a světlu.