Sexuální výchova pro děti a náctileté

Některé děti jsou na pornu od svých 6 let a v 10 se již léčí ze závislosti na něm. Kdy potřebují děti informace o dospívání, vztazích a sexu? Všechny jejich otázky zodpoví naše knihy. Nenechte v tom své děti tápat!

banner-pruzkum.jpg

Buďte rychlejší než vrstevníci a internet!

Chcete, aby Vaše dítě stejně jako ty naše již v 5 letech vědělo, jak přišlo na svět? Bez červenání a báchorek?

Knížka Jak děti přicházejí na svět poskytuje odpovědi na první otázky dítěte nejen o sexu:

  • moderně
  • pravdivě
  • jednoduše
  • a jak jinak, než s láskou.


Budete sami překvapeni, jak děti téma přijímají přirozeně a bez předsudků.

Nejvhodnější věk: 2-5 let – první otázka padne nejčastěji ve 2 letech „jak jsem se tady ocitl“, nejvíce pak chce dítě vědět v 5 letech (až 10 let).

„Synovi nejvíce vrtala hlavou otázka: Jak se tatínkova spermie dostane mamince do bříška? Nikde jsem potřebný obrázek nemohla najít. Nakonec byl v jedné anglické brožuře. Už jsem se nadechovala a přemýšlela, jak to synovi objasním, když tu on po předložení obrázku chápavě zvolal: Aha, oni se spojí. Lépe bych to nevymyslela, tak jsem stejně tuto formulaci, jako i jiné použila do knížky Jak děti přicházejí na svět. Je to z 95 % můj skutečný rozhovor se synem,“ doplňuje autorka publikace Jana Martincová.

Sexuální výchova pro děti
Upřímný rozhovor mezi maminkou a dítětem o tom jak přicházejí děti na svět.
Sděleno jednoduchou textově - obrázkovou formou pro děti ve věku 2 - 5 let.

Jak děti přicházejí na svět je třetím titulem vydavatelství Babyonline. Nejprve 2007 založilo www.babyonline.cz = dnes nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě. Jako jediný si v této oblasti drží úroveň kvalitou informací, které stále sepisují odborníci (lékaři, psychologové, pedagogové). Portál byl založen z vlastní potřeby, z nedostatku kvalitních informací maminky - lékařky MUDr. Jany Martincové. Knihy pro děti, které následovaly, pak z nedostatku kvalitní literatury pro děti zaměřené na vzdělávání a zdravý životní styl.

Po úspěšné vzdělávací sadě dětských knížek Pro chytré hlavičky jsme se rozhodli zaměřit na problematiku dnešních náctiletých, a to především sexuální výchovy, která je často nejen ve školách opomíjena.

Co se od kamarádek nedozvíš je volným pokračováním dřívější publikace autorky Jak děti přicházejí na svět (pro 2-10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom.


Jedná se o kvalitní informace pro náctileté dívky, které jsou psány netradiční a čtivou formou, a to jako rozhovor 3 kamarádek s matkou jedné z nich – lékařkou. 

Kniha obsahuje přes 200 originálních fotografií a kolem 150 obrázků a schémat. 
 
Jedinečná je skvěle padnoucí grafika pro 11 – 18leté dívky.

Své děti jsme již s tímto rádcem seznámili a zaznamenáváme obrovské pozitivní ohlasy

Sexuální výchova pro náctileté slečny
Průvodce moderní dospívající dívky Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví se spoustou užitečných informací do života nejen o sexu, ale také o zdravém vaření i cvičení.

Hattrick v sexuální výchově

Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

Co v knize najdete?

Co se děje s tělem v dospívání / Proč rostu a díky čemu jsem mužem / Péče o tělo / Jak se hýbat / Abych neumřel hlady / O sexu a vztazích / Jak slečnu neotěhotnět. Antikoncepce / Jak neonemocnět – bezpečný sex / Moje dívka otěhotněla! Co mám dělat? / Jak uspět u žen i ve společnosti?


Sexuální výchova pro náctileté kluky
Konečně čtivě i pro kluky jak na pubertu, holky i sex. Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky.


Naše další projekty: