Predni-strana.jpg

Říkanky

Chcete své děti při čtení říkanek kromě hravého rýmování také něčemu přiučit? Doplnit jim dětské říkanky o jednoduchá grafomotorická cvičení? Zahrát si ručně malované pexeso a naučit se přitom abecedu? Nebo si dokonce nakreslit pexeso vlastní?

Pokud hledáte dětské říkanky, ve kterých se Vaše dítě dozví i něco užitečného, např. o zdraví, slušném chování, o světě kolem nás – o zvířátkách, planetách, hudebních nástrojích a další, pak zkuste nahlédnout do prvotiny vydavatelství Babyonline: Říkačky pro chytré hlavičky (vyšla již v druhém, upraveném vydání, poprvé v roce 2008).

Kniha říkanek Říkačky pro chytré hlavičky si s Vašimi dětmi v jednotlivých částech:

  • Pohybové - zacvičí
  • Učíme se malovat - bude malovat
  • Naučné o zdraví - naučí je, co je pro tělo zdravé (ovoce, zelenina, ryby, čištění zoubků apod.)
  • Naučné o bezpečnosti - naučí je, čeho se vyvarovat, abychom si neublížili (horké předměty, elektřina, proč nechodit s cizími lidmi)
  • O společnosti a slušném chování - naučí je, jak to ve společnosti chodí - o slušném chování, o hodnotách, o pořádku, o povoláních
  • O světě kolem nás (vážně i nevážně)

Říkanky pro děti (i ty nejmenší)
BONUS ZDARMA: Po zakoupení Říkaček Vám zašleme část grafomotorické listy
Kreslení dle předlohy také v pdf formátu pro vlastní potřebu!

Součástí hlavní knížky je sešit s grafomotorickými listy a pexeso – sada obrázkovo-obrázková, obrázkovo-písmenková a prázdná k nakreslení vlastního pexesa.

BONUS ZDARMA: Po zakoupení Říkaček Vám zašleme část grafomotorické listy Kreslení dle předlohy také v pdf formátu pro vlastní potřebu!

Nejvhodnější věk: 2-5 let (pexeso s abecedou dítě využije až do 7 let)

Říkačky pro chytré hlavičky jsou prvním titulem vydavatelství Babyonline. Nejprve 2007 založilo www.babyonline.cz = dnes nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě. Jako jediný si v této oblasti drží úroveň kvalitou informací, které stále sepisují odborníci (lékaři, psychologové, pedagogové). Portál byl založen z vlastní potřeby, z nedostatku kvalitních informací maminky - lékařky MUDr. Jany Martincové. Knihy pro děti, které následovaly, pak z nedostatku kvalitní literatury pro děti zaměřené na vzdělávání a zdravý životní styl.Naše další projekty: