Power Construction (Stavební auta PLUS)

0/5
(hodnotilo 0)

"Stavební auta PLUS" je rozšířená verze klasického setu "XL Cruiser - Stavební auto".

Více informací

CENA: 2 544 Kč

Skladem

ks

Magnetická stavebnice Magformers Power Construction je rozšířená verze klasického setu XL Cruiser Construction.

"Stavební auta PLUS" obsahuje kromě mnoha nových dílků i celou řadu speciálního a jinak volně neprodejného příslušenství, jako jsou např. 2 kloubová ramena pro připevnění radlice či přídavného páru velkých kol s magn. trnem, velká lopata buldozeru či dvoudílné teleskopické rameno jeřábu s odnímatelným kladkovým navijákem, na konci kterého je zavěšen "magnetický hák" určený pro zvedání a přenos drobných kovových či magnetických předmětů (vč. ostatních dílků Magformers).

Obsahuje celkem 47 dílků: 4 trojúhelníky, 10 čtverců, 4 obdélníčky, 1 trojitý obdélník, 2 lichoběžníky, 2 kosočtverce, 4 výseče, 2 oblouky, 2 kolečka, 2 klouby, 4 otočné panely, 2 mag. panely, 1 velkou figurku, 7 spec. doplňků 

S Power Construction sadou můžete své architektonické skvosty z naší stavebnice budovat vlastnoručně zkonstruovanými stavebními stroji. Při troše extra fantazie však nemusí zůstat jen u tradiční stavební techniky, můžete zkusit stvořit i něco k pobavení pana stavbyvedoucího:)

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Video Magformers

Nová recenze

Mohlo by vás zajímat

Naše další projekty: