Modelína bublinky JumpingBubbles 100 g, v uzavíratelném sáčku

5/5
(Hodnotilo 1)

JumpingBubbles neboli "bublinky" je modelovací hmota skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně lepí na hladkém i hrubém povrchu, takže s ní lehce obalíte sklenice, polystyrénové koule či vejce, dřevěné polotovary apod. Bublinky se mohou míchat s ostatními barvami modelíny Jumping Clay a docílit tak požadované barvy a hlavně zajímavého efektu! JumpingBubbles můžete při modelování použít jako trávník, tělo sněhuláka, poleva pro cukrovinky apod.

Více informací

Skladem > 5 ks

CENA: 75 Kč

ks

JumpingBubbles neboli "bublinky" je speciální modelovací hmota skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně lepí na hladkém i hrubém povrchu. JumpingBubbles dodáváme pouze v bílé barvě. Obarvíte ji tak, že ji smícháte s požadovanou barvou běžné hmoty JumpingClay (podívejte se na příklad ve videu dole). Hmota na vzduchu vyschne a stane se z ní pevný výrobek. Sáček se 100 g JumpingBubbles je uzavíratelný, nicméně doporučujeme nespotřebované množství uložit do neprodyšné nádoby, aby hmota nevyschla.

Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Rozměr balení: šírka 210 x výška 190 (mm)

Příklad modelování s Jumping Clay vidíte v následujícím videu:

7. 4. 2020
Ověřený nákup

Jumping

Super! Náš syn je ještě malý, ale já se zabavila dokonale...


Mohlo by vás zajímat

  • Netoxická modelovací hmota

  Nástroj ve tvaru hlavy pohádkové postavičky "Pinocchio" má 5 funkcí. 

  15 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada modelíny Jumping Clay, která vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Pomocí dodaného obrázkového návodu a nástroje na modelování si každé dítě může vytvořit své figurky, které mu po uschnutí zůstanou trvalou hračkou či ozdobou. Modelína je velmi lehká a nadýchaná, proto má Jumping Clay až 3x větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  149 Kč
  Koupit
  • Netoxická modelovací hmota

  Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Jumping Clay je velmi lehká a nadýchaná. Má několikanásobně větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

  359 Kč
  Koupit

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: