MAGFORMERS Carnival

0/5
(hodnotilo 0)

Magformers Carnival je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací kolotočů.

Více informací

CENA: 1 789 Kč

SLEVA-5%

1 890 Kč

Skladem

ks

Magformers Carnival je oblíbená dětská magnetická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, karusel).

Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry. Obsahuje dostatečný počet dílků i na stavby, které postavíte z nižší řady stavebnic, např. Magformers-30

Set obsahuje celkem 46 dílků: 22 čtverců, 2 figurky, 2 šestiúhelníky, 12 trojúhelníků, 8 spec. dílů stojanu a otočného mechanismu

Magformers Carnival je velmi oblíbenou chytrou hračkou zejména pro děvčata, pouhým přikoupením páru koleček získáte ovšem atraktivní stavebnici, ze které budou budovat nápaditá vozítka i jejich bráškové. Všechny dílky jsou navíc kompatibilní i se všemi ostatními stavebnicemi Magformers.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době. 

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze sestrojit:

Nová recenze

Mohlo by vás zajímat

Naše další projekty: