MAGFORMERS-30 - VYPRODÁNO

0/5
(Hodnotilo 0)

Oblíbený standardní set pro začátečníky, který vás mile překvapí.

Tato stavebnice je již vyprodaná. Další stavebnice najdete na: https://prochytrehlavicky.cz/magformers/

Více informací

Vyprodáno

CENA: 999 Kč

Magnetická stavebnice Magformers-30 obsahuje celkem 30 dílků.

Z Magformers-30 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků a samosebou jednoduchá Archimedova i Platónova tělesa.

Stavebnice obsahuje celkem 30 dílků: 18 čtverců, 12 trojúhelníků

Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patří k nejoblíbenějším "ochutnávkovým" modelům. Většina malých stavitelů Magformers začíná právě s tímto modelem.

Pro upgrade doporučujeme přikoupit kolečka, čímž získáte pěknou sadu pro stavbu bugyn a autíček, přikoupením 1 trojitého obdélníku získáte samonosný pevný podvozek. Pro pokračování v případě zaujetí principem a možnostmi stavebnice doporučujeme přikupovat dílky po pečlivě namíchaných rozšiřujících sadách, viz serie "Pikant" (malý/velký, Plus, Premium, 2015,...)
 

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.
 
Co všechno lze postavit:

Video Magformers

Mohlo by vás zajímat

Unikátní vzdělávací knihy pro děti vydavatelství Babyonline

Naše další projekty: